Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zamiast owsiaka będą msze prowadzone przez kabany w czarnych sukienkach, suta taca przeznaczona zostanie na uciechy kleru. ciekawe czy któryś z krytyków owsiaka z wytuacji zagrożenia życia swojego lub kokoś z bliskich powie że nie chce być diagnozowany/leczony sprzętem medycznym zakupionym w ramach orkiestry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćcie , płaćcie kasę Owsiakowi . Zima ciężka i mrożna , a willę (pałac)w Nałęczowie trzeba utrzymać i ogrzewać .
gdzieś niby ty go widział,słuchaj dalej baranów to dalej nim będziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daje na kościół! Daje WOŚP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak ale pis musimy szybko zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż Owsiak pluł na PIS, to teraz st odbijanie piłeczki.Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje na Caritas nie na Wośp :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku dam na orkiestre 5 razy wiecej niz normalnie! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurdupel terrorysta straszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech zamkną tą działalność przestępczą owsika, poczytajcie trochę na temat tego szkodnika ,a póżniej oceniajcie
podziwiam twój intelekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż Owsiak pluł na PIS, to teraz st odbijanie piłeczki.Smutne
A co jak się okaże, że ten artykuł jest kolejnym atakiem na PIS... Proponuję, nie nakręcać się i poczekać do finału WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród ciemiężony różnymi daninami dodatkowo ma wspierać budżet datkami z WOŚP na wyposażanie szpitali. To obowiązek Państwa dbać o obywatela-podatnika. Chyba Rząd w budżecie na służbę zdrowia zawsze uwzględnia wpływy z Orkiestry i mniej daje na NFZ. Jestem przeciwny tej żebraninie Owsikowej z prostego powodu. Duża część zebranych pieniędzy trafia do organizatora a to na organizację imprez towarzyszących zbiórce co oczywiście robią najbliźsi Owsiakowi /żona,rodzina/, a to sporo przeznacza się ze zbiórki na organizowanie spędu narkomanów w Kostrzyniu. Co najbardziej mnie odraża w tej zbiórce- to fakt że Owsiak nie rozlicza się z tych pieniędzy PRZED DARCZYNCAMI i Sądem /odmówił okazania rozliczenie w sprawie którą sam wytoczył dziennikarzowi/. Ja jestem przeciwny - Ty zdecyduj sam.
JA JUŻ DAWNO ZDECYDOWAŁEM - WSPIERAM WOŚP I JESTEM WDZIĘCZNY OWSIAKOWI ZA TĄ AKCJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście w 75 % a teraz się boicie? mój znajomy niestety Ś.P. mawiał ''Pieniądze lubi świat-Dupa lubi bat''.Wróciły czasy lat 50-tych XX w. każdy bał się każdego,a  władza używała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też w tym roku dam, pomimo że od wielu lat nie dawałem. A co nie będzie mi ktoś mówił co mogę a co nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn po urodzeniu długi czas musiał leżeć w inkubatorze,był to inkubator zakupiony przez WOśP. Niedawno ciężko chora babcia dzięki WOśP miała możliwość korzystania z łóżka dostosowanego do potrzeb osoby chorej.Ze sprzętu zakupionego przez WOśP korzysta wiele osób, czasem nawet nie ma o tym pojęcia. Skoro od wielu lat niektóre instytucje nie wywiązują się ze swoich obowiązków to dobrze ,że istnieje WOśP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma wątpliwości, zapraszam do szpitala dziecięcego przy Chodźki. Przejdźcie się po salach i zobaczcie ile sprzętu jest zakupionego dzięki WOŚP. Może waszym zdaniem powinno się spalić te urządzenia, bo od Owsiaka...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP może grać i zbierać kasę jak ludzie chcą płacić, ale służby publiczne utrzymywane z budżetu państwowego nie muszą tańczyć u pana Owsiaka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn po urodzeniu długi czas musiał leżeć w inkubatorze,był to inkubator zakupiony przez WOśP. Niedawno ciężko chora babcia dzięki WOśP miała możliwość korzystania z łóżka dostosowanego do potrzeb osoby chorej.Ze sprzętu zakupionego przez WOśP korzysta wiele osób, czasem nawet nie ma o tym pojęcia. Skoro od wielu lat niektóre instytucje nie wywiązują się ze swoich obowiązków to dobrze ,że istnieje WOśP
Prezes tego co wymieniłeś nie potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie to śmieszne .... akcja taka czy inna - zawsze są koszty. Nie róbmy z siebie idiotów. Ktoś pomoże lepiej? nie masz ochoty nie pomagaj ale ODPIER... się od ludzi którzy chcą pomóc i pozwólcie im na to. nikt nam nie zabiera z wypłaty (czyt. Z.U-S) tylko kto może i chce daje dobrowolnie... zupełnie nie rozumiem tego narodowego oburzenia. Patologia i chory naród się robi naprawdę proszę o jedno - POZWÓLCIE ŻYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje na Caritas nie na Wośp :)
Daję na Caritas i WOŚP i tu i tu ZBOŻNY cel.''NIE LĘKAJCIE SIĘ........''SW. JAN PAWEŁ II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszty własne WOŚP to 4%. Wiele fundacji tzw. dobroczynnych na swą działalność przeznacza 25-30% przychodów, więc nie plujcie już tak ... i nie kłamcie, że sprawozdania finansowe nie są publikowane: http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...