Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
daje na Caritas nie na Wośp :)
  Daję na Caritas, na siostry z Wąwolnicy, na Wioski Dziecięce SOS. Mam czyste sumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkiego rodzaju akcje charytatywne dowodzą bezsilności i biedy w państwie. Druga sprawa to taka, że p. Owsiak zapomniał już chyba o tym, że żyje i to całkiem nieźle z tego co robi. Łatwo jest siebie i coś promować mając za darmo TV i pomoc służb opłacanych z budżetu państwa. Nie ma innej takiej fundacji, ani stowarzyszenia, które otrzymywałoby takie darmowe wsparcie państwa. I to jest chore. Sprzęt zakupiony dla szpitali nie zawsze był trafiony i o tym też jakoś się nic nie mówi. Poza tym skoro darczyńcy są tacy wspaniali to niech wpłacają na konkretne szpitale ze wskazaniem na jaki cel ma iść ich darowizna i bez nabijania kabzy pośrednikom dany sprzęt zostanie zakupiony.
  W punkt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdz na kontrntrowersje. net i zobacz jak Juras z rodziną kręci biznes zeznania finansowe to sciema dla naiwnych jeszcze trochę i ten biznes ujrzy światło dzienne bo jak dotąd nie wykonał polecenia sądu odnośnie dokumentacji jeszcze trochę cierpliwości.
  A te 4% to od jakiej kwoty? A jak to wygląda w tych innych fundacjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie ma ochroniarzy i innych dotacji z pieniędzy podatników jak YARO i jego FERAJNA.
  Jak Tusk i jego banda mieli nie bolało Cię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć Owsiaka i jego WOŚP ludzie mają dużo innych ważnych spraw i problemów. A jemu w to graj bo razem ze swoją żoną przez cały rok zarabiają po ok 5000 zł miesięcznie. czyli do ich budzetu trawia ok. 10000 zł Dodatkowo mają nagrody i 13-te pensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ci wszyscy co odmawiają wsparcia niech nie wymagają potem korzystania ze sprzętu WOŚP ,KTÓRY JUŻ JEST W SZPITALACH,BO NIE SĄ TEGO GODNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co leczycie się w szpitalach, które doposaża WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dawajcie , dawajcie jak najwięcej kasy bo idą silne mrozy , a willę (pałac) Owsiaków w Nałęczowie trzeba ogrzać i utrzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawałem i nie dam.Płacę podatki,ma wystarczyć.Nikt za moje pieniądze nie będzie balował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli okaże się, że nie będziemy brać udziału w tegorocznym finale WOŚP, to po raz pierwszy będę wstydził się, że pełnię służbę w straży pożarnej - to się zwolnij - Twoje miejsce jest przy pożarach, kotach i wypadkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o owsiaku pięknie pisal matkakurka.pl.... oj pięknie i o wyroku na krętactwach orkiestry tyż ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kmioty p.....głupoty. dam na Orkiestrę dużo więcej niż w latach poprzednich, kogo stać zachęcam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie wojacy po pampersy i na miesięcznicę marsz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Tusk i jego banda mieli nie bolało Cię?
Mnie nie bolało ciebie teraz zaboli za jakieś 2 lata.Jak ktoś pełni funkcję Rządową to nalezy się ustawowo,a jak ustaje Urząd nalezy się tylko Prezydentowi.Czyżby był już samozwańczym NACZELNIKIEM której nocy zatwierdzono??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wspierac świątynie i kler, co kogo obchodzą defiblyratory. G.... mnie obchodzi ile Owsiak zarabia, bardziej mnie ciekawi ile czasu rocznie Prezes Naszego kraju spędza w neuropsychiatrycznym szpitalu prywatnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani strażacy i inni mundurowi. Pomagajcie WOSP ale za swoje.Po pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciar zakazał więc Cipki z Wielonarodowej po przewodnictwem jego świątobliwości mjr Piotr SZCZEPANIUK nie odważy sie złamać przykazań PIS. On nazywając żołnierza bez potwierdzenia współpracownikiem WSI - mówi ze to dla postraszenia innych. Nic mu nie robią - bo to dobrze zapowiadający się oficer. A pomówiony musi odejść ze słuzby bo jest naznaczony WSI. Nic nie zrobią WOŚP bo nie daje na KARITAS - a tam są więksi złodzije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie pozwólcie, aby zwyciężyli mali krętacze! Jeśli kogoś stać to dajcie dwa razy tyle, niech ci mali ludzie zobaczą, że nie wolno im zakazywać zbiórki, za którą to kupiono sprzęt, który niejednego uratował. Ciekawi, co zrobi ten głupek jak zachoruje on, albo ktoś z jego rodziny i będzie podłączony do urządzenia z "serduszkiem". Mundurowym nie ma się co dziwić, każdemu zależy na pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród ciemiężony różnymi daninami dodatkowo ma wspierać budżet datkami z WOŚP na wyposażanie szpitali. To obowiązek Państwa dbać o obywatela-podatnika. Chyba Rząd w budżecie na służbę zdrowia zawsze uwzględnia wpływy z Orkiestry i mniej daje na NFZ. Jestem przeciwny tej żebraninie Owsikowej z prostego powodu. Duża część zebranych pieniędzy trafia do organizatora a to na organizację imprez towarzyszących zbiórce co oczywiście robią najbliźsi Owsiakowi /żona,rodzina/, a to sporo przeznacza się ze zbiórki na organizowanie spędu narkomanów w Kostrzyniu. Co najbardziej mnie odraża w tej zbiórce- to fakt że Owsiak nie rozlicza się z tych pieniędzy PRZED DARCZYNCAMI i Sądem /odmówił okazania rozliczenie w sprawie którą sam wytoczył dziennikarzowi/. Ja jestem przeciwny - Ty zdecyduj sam.
a Caritas się rozlicza ??? Gdzie idą  wszystkie zbiórki z caritasyfu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurdupel terrorysta straszy
...kurdupel ze świńskimi oczkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...