Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest próba restytucji komunizmu i urawniłowki zmieszanej z ekoterroryzmem. Za śmiecie powinno się płacić od osoby. Osoba fizyczna fizycznie produkuje śmieci i za to płaci. Jak pan prezydent tak martwi się o wielodzietnych, to niech im pomaga ze swojej wypasionej pensji, a nie dziadowskiej renty emeryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej śmieci mniejsza opłata, mniej większa. Ale polityka Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk zaproponował najgorsze z możliwych opcji. Ten sytem niszczy ludzi biednych, starszych w dużych domach. Powinno być uzaleznione od poboru wody, to jest najsprawiedliwsze. Na 200 m2 może mieszka cjedna emerytka w domku na skreju Lublina i płacić rocznie 1700zł, a w małym mieszkaniu 5 studentów zapłaci 200 zł. Hitler nie zniszczył tak Lublina jak Zuk. To jest antyludzki projekt, co ma wspólnego metrarz ze smieciam. Śmieci produkują ludzie, a nie metry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie do tej pory sznowale większość Pana decyzji, bo rozwój Lublina jest widoczny golym okiem ale te propozycje, nie posiadają adnej logiki. Powinno być od osoby bo to jest najsprawiedliwsze. Argumenty o rodzinach wielodzietnych w dużych mieszkaniach do mnie nie trafiają. To jest dyskryminacja. A co do stawek to powinny być takie same dla wszystkich, żeby nie bylo nierównego traktowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od dziś zaczynam palić śmieciami, żeby zaoszczędzić na przyszłe rachunki za wywóz śmieci...!" Tak pomyślą wszyscy co do tej pory wywozili śmieci do lasu.... Ta ustawa to gniot lub nowa forma podatku bo jaką by opcję nie wybrali to będzie krzywdzić jakąśgrupę uczciwych obywateli i to mocno! W moim przypadku podwyżka to 400 %! Dlaczego ktoś za mnie decyduje ile śmieci mam do oddania i z kim podpiszę umowę? Dlaczego mamy ponosić koszty społeczne za tych co wywożą do lasu lub palą, przecież od tego jest policja i straż miejska żeby egzekwować prawo! No bo przecież jest to zabronione!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
Zuk zaproponował najgorsze z możliwych opcji. Ten sytem niszczy ludzi biednych, starszych w dużych domach. Powinno być uzaleznione od poboru wody, to jest najsprawiedliwsze. Na 200 m2 może mieszka cjedna emerytka w domku na skreju Lublina i płacić rocznie 1700zł, a w małym mieszkaniu 5 studentów zapłaci 200 zł. Hitler nie zniszczył tak Lublina jak Zuk. To jest antyludzki projekt, co ma wspólnego metrarz ze smieciam. Śmieci produkują ludzie, a nie metry.
Po prostu pan Żuk nie kuma, ile ludzie mają dochodu i jakie są skutki tak - w moim odczuciu idiotycznych decyzji. O ironio w d...ę dostaną najbardziej ci co do tej pory uczciwie płacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tacy mądrzy fuchowcy z Politechniki to niech sami zaproponują system, bo wymądrzać się potrafią krytykować też a co sami9 dla miasta zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba temu Waszemu prezydentowi na mózg pada; bezczelność, arogancja tych półpanków z Ratusza źle się skończy dla nich... naukowcy z Politechniki mają rację; to kuriozum, ich metody i oni sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak znam życie to raczej ściany i powierzcnie w mieszkaniu nie produkują śmieci tylko jednostka jaką jest człowiek , czy się myle ??? wiec nie rozumiem dlaczego mamy płacić w zależności od powierzchni lokalu a nie od osób zamieszkujących dany lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego protestujecie??? Przecież kasa na finansowanie lotniska nie weźmie sie z powietrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segreguję, kompostuję. papier, puszki złom wywoze do punktu skupu( mam go pod nosem) Nagram film wideo p. Zukowi że mój kosz jest praktycznie pusty co 2 tygodnie, na siłę coś tam wrzucam I ja mam płacić od metra z 35 zł na 120? W życiu nie podpiszę Umowy i pójdę do sądu. Przejdę wszystkie instacje i wygram, ale wtedy to ja poproszę o odszkodowanie ....P. Zuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znajdzie się w Lublinie 1 dziennikarz, który opracuje temat PROFESJONALNIE. Czy przedstawienie sytuacji obecnej, ilościowej i finansowej, odnośnie do wywozu śmieci, następnie metody, którą posługiwali się urzędnicy, na podstawie której obliczyli, że potrzeba im aż 55 mln złotych; a na koniec jasne przedstawienie powodów (np. prawnych), dla których Prezydent miasta jest zmuszony mówić rzeczy kuriozalne, rodem z wydawałoby się minionej epoki, PRZERASTA MOŻLIWOŚCI LUBELSKICH DZIENNIKARZY? Niech ktoś przekona ludzi, że aktualna sytuacja jest zła ponieważ....., a w związku z tym trzeba zrobić..., a aby to zrobić przeciętny pan Lubelski musi płacić 2, 3 razy więcej niż obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak dzieki pracy wielu lublinian bedziemy wszyscy utrzymywać rodziny wielodzietne spoko fajnie ze myslicie o duzych rodzinach ale harowanie przez mniejsze gospodarstwa na 10 osób to chyba kogoś tu pogieło bo w takim momecie emeryt mieszkający sam bedzie utrzymywać kilka osób no genialne rozwiazanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A któremu
hen napisał:
Czy znajdzie się w Lublinie 1 dziennikarz, który opracuje temat PROFESJONALNIE. Czy przedstawienie sytuacji obecnej, ilościowej i finansowej, odnośnie do wywozu śmieci, następnie metody, którą posługiwali się urzędnicy, na podstawie której obliczyli, że potrzeba im aż 55 mln złotych; a na koniec jasne przedstawienie powodów (np. prawnych), dla których Prezydent miasta jest zmuszony mówić rzeczy kuriozalne, rodem z wydawałoby się minionej epoki, PRZERASTA MOŻLIWOŚCI LUBELSKICH DZIENNIKARZY? Niech ktoś przekona ludzi, że aktualna sytuacja jest zła ponieważ....., a w związku z tym trzeba zrobić..., a aby to zrobić przeciętny pan Lubelski musi płacić 2, 3 razy więcej niż obecnie.
A któremu dziennikarzowi zależy żeby napisać żetelny artykół ? Liczy się tylko wierszówka, a najlepiej jeszcze wywołać burzę i oskarżyć o wszytko władzę a w szczególności urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sinaloe napisał:
A któremu dziennikarzowi zależy żeby napisać żetelny artykół ? Liczy się tylko wierszówka, a najlepiej jeszcze wywołać burzę i oskarżyć o wszytko władzę a w szczególności urzędników.
A w której gazecie w Lublinie masz Dziennikarza ?? toć to pospolite pismaki co nawet nie operują poprawną polszczyzną. I jeszcze chcą aby im za to płacić w PIANO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w końcu weźmi za du.ę tych z domków co podjeżdżają z workami do osiedlowych śmietników???? Czasem mi ich szkoda że takie niewygodne życie prowadzą i muszą tak daleko śmieci wozić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
Zuk zaproponował najgorsze z możliwych opcji. Ten sytem niszczy ludzi biednych, starszych w dużych domach. Powinno być uzaleznione od poboru wody, to jest najsprawiedliwsze. Na 200 m2 może mieszka cjedna emerytka w domku na skreju Lublina i płacić rocznie 1700zł, a w małym mieszkaniu 5 studentów zapłaci 200 zł. Hitler nie zniszczył tak Lublina jak Zuk. To jest antyludzki projekt, co ma wspólnego metrarz ze smieciam. Śmieci produkują ludzie, a nie metry.
A ja dużo zużywam wody, bo lubię się codziennie kąpać. Natomiast śmieci mam bardzo mało, bo puszki i papier wywożę do skupu, plastik oddaję do segregacji, odpady organiczne kompostuję na swoim ogródku, to co zostaje nie zapełnia mojego kosza na śmieci. Dlaczego miałabym płacić od zużycia wody za śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk skąd Pan wziął opłatę 15 zł od osoby(vide Panorama Lub.)Kto Panu podsuwa takie głupoty?Na siłę chce Pan uzbierać te bzdurnie wyliczone 55mln?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesja Rady Miasta Lublin zaczyna się rano o godz. 9.00 w czwartek 20.12.1012r wszyscy mieszkańcy mogą uczestniczyć przyjdźcie i posłuchajcie jak radni będą omawiać i głosować nad uchwałą która drastycznie dotknie nie tylko najbiedniejszych. Radni zapomnieli kto ich wybrał i komu powinni służyć.Popierają Pana Prezydenta a sprawy mieszkańców ich nieobchodzą. Za wszelką cenę podwyższają wszystko niedługo za powietrze każą nam płacić,ale za to mają niezłe posadki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A kto w końcu weźmi za du.ę tych z domków co podjeżdżają z workami do osiedlowych śmietników???? Czasem mi ich szkoda że takie niewygodne życie prowadzą i muszą tak daleko śmieci wozić
polecam założyć zamek w smietniku. Na wielu osiedlach sprawdza sie to bardzo dobrze. Tylko mieszkańcy maja klucz. Mozna tez skierowac w strone smietnika monitoring
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...