Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Którędy z Lublina do Warszawy? Budowaną S17 czy nadwiślanką?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2019 r. o 06:59 Powrót do artykułu
Już niedługo - trasa S17 będzie pusta - jak benzyna będzie po 6,50 zł za litr, a olej po 7,0 zł/l - NIKT nie będzie jeździł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jadących do południowych dzielnic, szczególnie Ursynowa, jest alternatywna trasa przez obwodnicę Puław, Kozienice, Magnuszew, Górę Kalwarie i do wyboru: Piaseczno lub Konstancin-Jezioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Puławy, Kozienice, Białobrzegi i potem S7 i 2 godziny do Wawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Puławy i Radom, bo S17 zwykle kończy się korkami w samej Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już za rok pojedziemy do Krasnika i dalej do Rzeszowa ekspresową drogą, juz za rok również ekspresową.drogą do Białegostoku. A za rok ekspresowa droga połączy Lubartów z Lublinem. Z zeszytu pt. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Napisał Matolusz Morawiecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo - trasa S17 będzie pusta - jak benzyna będzie po 6,50 zł za litr, a olej po 7,0 zł/l - NIKT nie będzie jeździł.
 Fajnie by było jakby benzyna tak faktycznie podrożała...miasta by odetchnęły, dużo gratów poszłoby na złomowisko...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam kilometr od nowo oddanego odcinka, w tym połowa to las. Wieczorami słychać szum z eSki, niestety tak jest z nawierzchnią betonową. Może jak się nagumuje i trochę będzie starta to się poprawi. Współczuję tym, którzy mieszkają bliżej. Poza tym - jechałem tamtędy już kilkoma autami - w każdym czuć, że nawierzchnia na pewnych odcinkach jest nierówna. Podobnie jak odcinek Lublin-Kurów. Trzeba być ślepym aby tego nie wyczuć albo bałwochwalnym zwolennikiem Dobrej Zmiany, który łyknie bezrefleksyjnie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Puławy, Kozienice, Białobrzegi i potem S7 i 2 godziny do Wawy.
 Ja tak jeżdżę do "A1".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaliście Google Maps... tyle, że Google Maps nawet odcinka między Kurkowem, a Skrudkami jeszcze nie dodało. Nie wspominając już o tym od Ryk do Garwolina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kozienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.
 za 15 siódma to w bufecie obiadu nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już za rok pojedziemy do Krasnika i dalej do Rzeszowa ekspresową drogą, juz za rok również ekspresową.drogą do Białegostoku. A za rok ekspresowa droga połączy Lubartów z Lublinem. Z zeszytu pt. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Napisał Matolusz Morawieckiki A wcześniej przez 8 lat obiecanki cacanki których nigdy nie zrealizował tylko uciekł z kraju podpisywał rudy Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo - trasa S17 będzie pusta - jak benzyna będzie po 6,50 zł za litr, a olej po 7,0 zł/l - NIKT nie będzie jeździł.
Fajnie by było jakby benzyna tak faktycznie podrożała...miasta by odetchnęły, dużo gratów poszłoby na złomowisko...:)
 i niestac bedzie ciebie na jogurt bo caly transport jest drogowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,40 h jechałem S17 ostatnio juz po otwarciu nowej trasy. Przez Dęblin ok 2 h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć często jeżdżę do Wawy. I ja wybieram obecnie S12 do Moszczanki, potem w lewo DK48 do Dęblina i z Dęblina już DW801 do samej stolicy. Droga na tym odcinku jest już wyremontowana. Minus to korek przy budowie POW tuż przed Wałem Miedzeszyńskim. Jak jadę na Okęcie to za Puławami na Kozienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kees. Za rok z Lublina do Kraśnika, to tylko w wiadomošciach TV1 pojedziesz. Pis juz robi ekspresówkę z Rzeszowa w kierunku Janowa Lub, z tzw mijankami i jednym pasem w obie strony. Olej nie pomaga? to pijcie WD 40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie najszybciej przez Kozienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już za rok pojedziemy do Krasnika i dalej do Rzeszowa ekspresową drogą, juz za rok również ekspresową.drogą do Białegostoku. A za rok ekspresowa droga połączy Lubartów z Lublinem. Z zeszytu pt. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Napisał Matolusz Morawiecki
 A za dwa lata pośmigamy ekspresówką z Lublina do Rawy Ruskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...