Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hospicjum jest bardzo potrzebna instytucją, szkoda, że niedocenianą. Kto miał tam bliską osobe, zrozumie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ci menele protestują, skończą się posiadówki przy flaszce. Taki budynek w okolicy to chluba, atmosfeta ciszy, spokoju i poszanowanie życia. Takie inicjatywy trzeba popierać i wspomagać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie rozumują jak w średniowieczu. Tragedia. Korzystaliśmy z rodziną z pomocy osób pracujących w tym hospicjum. Wspaniali ludzie. W konfrontacji ze służbą zdrowia - tu jedynie można było uzyskać bezinteresowną i kompetentną pomoc w bardzo trudnym czasie. Jeszcze raz dziękujmy. Kto tego nie przeżył - nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalizacja mnie nie dotyczy, ale nie przyłączę się do Sprawiedliwych, opluwajacych każdego, kto odważa się w takich wypadkach protestować. W gestii miasta jest wystarczająco dużo gruntów, które można by przeznaczyć na tego typu i podobne placówki, a nie lokować je w ciasnocie oraz hałasie i smrodzie ruchliwych ulic śródmieścia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wytrzymam okna będą zasłonięte... to strasznie ciemno będziecie mieli... bzdury i tyle chodzi o teren który należy do mieszkańców bloku a hospicjum chce go zabrać i zrobić sobie bramę to jakieś kpiny!!! przecież na tyłach jest pełno terenu należącego do księży i wjazd jest dlaczego o to nie walczą? księża nie chcą dać to innym zabierzemy tak? ja jako właściciel mieszkania przy ul bernardyńskiej 11 ani razu nie byłem poinformowany o planach a tym bardziej ich nie widziałem jak zresztą inni sąsiedzi z mojej klatki. jak się ugadujecie to nie z jedną osobą tylko ze wszystkimi!!!! a co do komentarzy łatwo ocenić że menele się sprzeciwiają prawda? z tym że w tym bloku żaden menel nie mieszka przychodzą z sąsiednich ulic. brama ma niby zapobiec temu? tak pod hospicjum nie podejdą bo tam się ogrodzą ale przecież brama i tak nie zamknie całego dojścia do terenu tylko sam wjazd żeby nikt obcy nie wjeżdżał a pieszy tj "menel" i tak wejdzie luką metr bliżej. jeśli macie opinie aby lokatorzy oddali swoją własność bo to wy jesteście tak wdzięczni to oddajcie swoje mieszkania czy podwórka trochę inaczej byście wtedy pisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...