Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka straż takie maskowanie. Jak zwykle bezradni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehhehe ile nagrody dla strażników ? A swoją drogą dobrze że zgłosili kradzież na policji... inaczej nie było by odszkodowania. Ot tak nam potrzebna ta służba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,W tym samym czasie urządzenie wysyła do strażników mail ze zdjęciem tego, co widzi obiektyw'' pewnie tak samo sprawdzają jak w Fajsławicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kradzież ? Wisiało sobie cos bezpańskiego na drzewie to sobie ktoś wziął. Dobrze że im fotoradaru nie ukradli bo sam widziałem wiele razy jak na poboczu bezpańsko sobie stal bez kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezadługo to i tych urzędników w mundurkach może ktoś ukraść. Dllatego apel do władz miasta aby za każdym strażnikiem wysyłali stróża do pilnowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrywamy je w kilku miejscach na obrzeżach śródmieścia, gdzie często dochodzi do spożywania napojów alkoholowych.............TO DOPIERO FUCHA........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupi nowe, bo właśnie dostała odszkodowanie za skradziony sprzęt. Sprawa wyszła na jaw, bo do budżetu, do którego zajrzeć może każdy, dopisane mają być pieniądze na zakup nowych kamer. To się zdecydujcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli potencjalnie 1z 3 sprawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Niezadługo to i tych urzędników w mundurkach może ktoś ukraść. Dllatego apel do władz miasta aby za każdym strażnikiem wysyłali stróża do pilnowania.
ot, kobieca logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni kupić kamery z GPS to by namieżyli złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe i znów zajuma ktoś a sieroty nic nie zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pilnują i łapią a nie kamery za nich robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abonament RTV? Opłata za wywóz śmieci? Różne ceny za ten sam lek? Siatka płac? Pijani kierowcy? Obce technologie bliżej nas? Nieśmiertelni parlamentarzyści? W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim 1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l odlewamy 3l do 4l (w którym jest 1l) i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem w autobusie wykładowczynię, która jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Aaron Navarro von Feldsteinhoff, Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak ukradł miliardy i piniądze wróciły do RP (jako własność złodzieja), to co wtedy? Wtedy amnestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, wystarczyła by kamera spy point z modułem GPS przeciwdziałajacemu kradzieży :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...