Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś tu nie oglądnął programu :|. Po pierwsze wg obsługi 2 z 5 kucharzy POTRAFI gotować. A Magda Gessler wróciła nie "nazajutrz" tylko po 3,5 tygodnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEŹCIE PRZESTANCIE TA GEJ SREL:) TO JEST JAKAS NIE POWAŻNA-STARE BABSKO ROZTRZEPANE I MYSLI ŻE ZJADŁA (CO WIDAC) WSZYSTKIE ROZUMY SWIATA! tvn przedstawia wszystko jak chce a ludzie w to wierzą- masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie kundle zaczeły ujadać, uaktywnili sie wszyscy "wujkowie dobra rada" bo byli przy kręceniu i widzieli. efekt końcowy jaki chcemy uzyskać zależy od tego co i w jaki sposób zmontujemy z tych kilkunastu godzin materialu, a plebs-is uwierzył we wszystko bo widział w swoim własnym telewizorze pierdząc w swoją własną kanapę. teraz to już nikt nie będzie żarł tych proletariackich hamburgerów, tak naprawdę to się nigdy ich tu nie jadło, w tym regionie jada sie kawior i trufle. nie znam właścicieli i nie miałem okazji jeść w Jesz Burgerze, myśle, że prawda leży gdzieś pośrodku, a prowincjonalna dziura znalazła sobie temat do deliberacji. rozliczcie lepiej prezydenta i jego świtę z obietnic wyborczych bo koniec kadencji się zbliża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówcie sobie co chcecie... ale jedno jest pewne, mianowicie to że chłopaki dali ciała zapraszając ekipę TVN decydując się jednocześnie na wprowadzenie zmian/pomysłów Gesslerowej... i co się okazuje pod koniec?! że nawet lodówka na jej przyjazd jest zaniedbana, mięso nieświeże, ludzie pozwalniani a sam właściciel (Boguś) krzywi się w pewnym momencie jego jedzenia... kurcze zamiast zmusić się choćby nawet chwilowo na przygotowanie czegoś zjadliwego i doczekać momentu gdy Gessler powie że smaczne i jest tip top to oni walą wszystko, menu nie poprawione (nic nowego czyli olane pomysły i praca Gesslerowej a nikt nie lubi gdy się go olewa),lodówka pusta.... tyle na ten temat panowie i panie. zamiast reklamy mają padakę na maxa i nie dziwmy się, że ten lokal upadnie pod banderą dwóch braci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej
Co się dziwić, że jacyś właściciele knajpy nie mają o niczym pojęcia, jak w tym mieście dziennikarze piszą tak "Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej". I to jest cytat z tego portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.jeszburger.pl/img/Jeszburger-Menu.jpg na swojej stronie reklamowali przeciez hamburgery z wołowiny, więc skoro ta była za droga, to jaką pchali do kotletów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam że bardzo dobry program kuchenne rewolucje, dzieki temu programowi czlowiek wie gdzie nie należy chodzić na obiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ubliżając nikomu, to zastanawiam się skąd wzięli się Ci właściciele ??? Kim oni są i co jedli we własnym domu ???? Czy rodzice od urodzenia podawali im stare żarełko ???? Jak można sprzedawać ludziom taki SYF ???!!!!! Tym ludziom powinno się zakazać prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej, a przede wszystkim powinni mieć zakaz prowadzenia gastronomii !!!!! Teraz nie dziwię się że inspekcja sanitarna trzepie wszystkich, bo gdyby nie byłoby tego organu to jedlibyśmy robaki w starym mięsie.... Własnie zauważyłam w tym odcinku robaka w hamburgerze, został podany p.Gessler tuż przed końcem odcinka!!!!! Po prostu masakra, mam nadzieje że śmierdzący JESZ BURGER został zamknięty przez inspekcję sanitarną i że właściciele nie otworzą już żadnej innej gastronomii!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda G. zrobila swietny program pozatym jest bardzo kulturalna mila zadbana osoba i milo sie jej slucha i na nia patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam szczerze, że Magda Gessler to świetna restauratorka. Ciesze się, że Jesz Burger upadł. A na wiosnę zobaczymy jej nowe odcinki. Tutaj info: Nowe odcinki Magdy Gessler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to konkurencja sobie poużywa w komentarzach. A ja mam gdzieś opinię tej obrzydliwej baby wypluwającej co chwila jedzenie, będę jadał w Jeszburgerze na przekór opiniom zawistnego babsztyla i konkurentów. Teraz to właściciele na pewno będą się starać, żeby wszystko było jak należy. I tak swoją drogą, to nie trzeba wierzyć we wszystko co pokazuje TVN.
To jedz w syfburgerze i innych g.wnianych knajpach typu fast food. Nie wiesz dziecko, że (nieważne jaki) fastfood to najprostsza droga do nadwagi i problemów ze zdrowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terefere napisał:
a może dziewczyny dostały kasę za to,że tak teatralnie powiedziały, że nie dostają kasy od trzech miesięcy....? No bo kto normalny pracuje trzy miesiące za darmo? I jak to nagle wszyscy zaczęli bezkrytycznie wierzyć w każdy obraz skrojony przez TVN! Taki był scenariusz pani M. Wypadło na jesz burgera. Miało się nie udać, żeby nastepnym razem więcej widzów zasiadło przed telewizory......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie, odpowiedzieć na zarzut ,że niemożliwe jest aby pracować trzy miesiące bez wynagrodzenia , otóż jest to możliwe, jestem dydaktykiem na uczelni, od czterech miesięcy nie otrzymałam wynagrodzenia , dlaczego pracuję dalej? otóż mam jeszcze drugą pracę i męża, który zarabia , a poza tym jest jeszcze druga strona medalu, studenci, którzy są moimi seminarzystami ,mam teraz odejść?????? czy to byłoby fer w stosunku do Nich? pozdrawiam AŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to musisz być niezłą frajerką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nazajutrz wcale nie było lepiej..." przecież tam było wyraźnie napisane że to było 3 i pół tygodnia później, to była taka kontrolna wizyta pani Magdy, jaka jest w każdym programie, właśnie obejrzałam sobie ten odcinek w internecie i powiem szczerze, że właściciel sam sobie winny (ten łysy). brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...