Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kuchnia Lubelska\" - nowy produkt regionalny

Utworzony przez Henia, 12 grudnia 2012 r. o 18:50 Powrót do artykułu
brawo brawo !!!! BIELUCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielnia mleczarska Bieluch z Chełma skupuje mleko z najbardziej ekologicznych okolic Polesia. Sama czasami będąc na wakacjach kupowałam przepyszne mleko w jednym z gospodarstw w Starym Załuczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy lubelskie powinny nawzajem się wspierać i promoweać swoje produkty. Na przykład "Stokrotka" winna mieć więcej w swojej ofercie produktów firm lubelszczyzny. Miała np.pyszne krówki z Opola o które pytają klienci, ale zmieniła na jakiś kit innej firmy. A dlaczego nie ma w swojej ofercie słodyczy "Pszczółki" przepysznych jej słodyczy, szczególnie "mix czekoladowy". Na pewno jest jeszcze wiele innych wyrobów, które powinny rozsławiać lubelszczyznę. Ostatnio miałam przesiadkę w Lublinie i mile mnie zaskoczyło logo na lokomotywach Lublina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz Łupkowy "polepszy jakość ekologicznych produktów z lubelszczyzny". Zobaczymy gdzie będą sprzedawać te produkty za 5 lat jak ruszy wydobycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Gaz Łupkowy "polepszy jakość ekologicznych produktów z lubelszczyzny". Zobaczymy gdzie będą sprzedawać te produkty za 5 lat jak ruszy wydobycie?
Naucz się czytać ze zrozumieniem,a jeśli nie potrafisz to poproś kogoś,żeby Ci wytłumaczył słownie,że Lubelskie nie jest Lubelszczyzną i być może,że rozum odszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że temu hazardziście nie wpompowali parę litrów /na siłę/za jego sukcesy lubelskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...