Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL płacze po swoim kanclerzu

Utworzony przez KAROL, 11 lutego 2011 r. o 17:28 Powrót do artykułu
NAPRAWDE TRUDNO POJAC DLACZEGO, TACY LUDZIE KOSCIOLA ODCHODZA, A ZOSTAJE, OBRAZAJACA ROZUM I POCZUCIE PRZYZWPITOSCI BYLEJAKOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję na KULu i wcale nie płaczę, więc proszę nie uogólniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsi studenci.Nawet nie wiedzą kto jest kanclerzem czy rektorem.Ich to po prostu nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lRDNnvrgh_Q[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaq napisał:
Pracuję na KULu i wcale nie płaczę, więc proszę nie uogólniać!
To pewnie jesteś tym, który na co dzień stoi przed stołówką, i naciąga wszystkich na kasę niby na obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLD sKul i tak upada kogo to interesi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To pewnie jesteś tym, który na co dzień stoi przed stołówką, i naciąga wszystkich na kasę niby na obiad.
Niestety ale nie chodzę na stołówkę. Jeszcze stać mnie na normalne jedzenie, a nie na wyroby "jedzeniopodobne", oferowane przez KULowską stołówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADORAMUS TE „FILOZOF”: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC prezentował intelektualny poziom pół ŚWIAT (k) A NAUKOWEGO - w tym WIELKIEGO KANCLERZA! Wszelkie PO-PiSy w TVP Lublin poczynając od ratusza przez KUL-awych Polonistów pokazały KATolicki poziom Pożal Się Boże. W tym miejscu Związek przypomina KATolickie tytuły Naukowe jakie powinny obowiązywać m.in. na KUL-awym Univerku i do wszystkich wygłaszanych Gloryfikacji „Filozofa” dodaje właściwe: a) mgr - to  BARANEK - skrót BARAN. dr - to  BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. c) hab. - to  HABITOWY - skrót HABIT. d) prof. - to  OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Jest to KUL-awa Żenada! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...