Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulturalne studia na KUL. Nowy kierunek

Utworzony przez klotz, 14 maja 2013 r. o 19:39 Powrót do artykułu
Świetny kierunek. Od razu zarezerwujcie fundusze na zasiłek dla przyszłych absolwentów tego kierunku, bo bezrobocie po jego skończeniu - gwarantowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiotyzm.pytanie o zawód tekściarz kultury i jeszcze coś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem jako specjalista od kontentu sieciowego wiele lat temu. Nie było takich studiów i prawie nikt o czymś takim nie słyszał. Cała branża uczyła się sama i banalnie łatwo było o pracę. Każdy był co najmniej w kilku firmach. Wtedy to się opłacało. Te studia są jak zwykle ZA PÓŹNO. Już po eldorado. Ja już dawno się z branżą pożegnałem, a obecne stawki wołają o pomstę do nieba. Zresztą, studenci tego kierunku zrobią to za darmo wzamian za wpis w CV. Taka jest prawda. A potem sami się zdziwią, że im nie chcą za to płacić po studiach. Po co, jeśli ich młodsi koledzy zrobią to za darmo... Obecnie dla dużego serwisu dostaje się po ok. 130zł netto za zredagowanie i zdobycie tekstu objętności 7k znaków, czyli dostosowanej do możliwości bardziej ambitnego internauty. Szkoleniówki techniczne chodzą po 700-1500zł netto (zabiera mnóstwo czasu + poprawki). A wypełniacze pod pozycjonowanie bodajże po 5zł/1000zn. Policzcie to sobie i życzę powodzenia. Przy siedzeniu po 15 godz 7 dni w tygodniu może do 2000 netto dobijecie miesięcznie. To takie info ode mnie dla przyszłych studentów. Ale i tak nie będziecie mieć szansy, bo studenci zrobią za dobre słowo i obietnicę magicznego wpisu w CV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni naiwniaków szukają? w zeszłym roku retoryka stosowana a teraz to? hahaha. studentów coraz mniej, pracy coraz mniej a oni co raz to nowe kierunki wymyślają, a pózniej płaczą ze nie maja pieniedzy- no ja sie nie dziwie, na wydz. teologie to chyba wiecej kladry anizeli studentów. haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to taka uczelnia "tego i owego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że jest to bardzo dobry kierunek, tym bardziej, że unikalny w skali kraju, łączący wiedzę humanistyczną z zakresu filologii polskiej ze ścisłą z zakresu szeroko rozumianego webmasteringu, czy też humanistyki cyfrowej. Zapewne zyska studentów. Rok temu KUL świetnie wstrzelił się w zapotrzebowanie studentów uruchamiając sinologię jako trzeci kierunek w Polsce. Teraz naszą uczelnię "małpują" Uniwersytety Gdański i Wrocławski, które próbują poprzez sinologię przyciągnąć studentów. Musimy pamiętać, że KUL jest uniwersytetem klasycznym, a nie zawodowym i nie może kształcić tak poszukiwanych na rynku pracy spawaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Uważam, że jest to bardzo dobry kierunek, tym bardziej, że unikalny w skali kraju, łączący wiedzę humanistyczną z zakresu filologii polskiej ze ścisłą z zakresu szeroko rozumianego webmasteringu, czy też humanistyki cyfrowej. Zapewne zyska studentów. Rok temu KUL świetnie wstrzelił się w zapotrzebowanie studentów uruchamiając sinologię jako trzeci kierunek w Polsce. Teraz naszą uczelnię "małpują" Uniwersytety Gdański i Wrocławski, które próbują poprzez sinologię przyciągnąć studentów. Musimy pamiętać, że KUL jest uniwersytetem klasycznym, a nie zawodowym i nie może kształcić tak poszukiwanych na rynku pracy spawaczy...
skoro trzeci to pomałpował po dwóch pierwszych i co to jest uniwersytet klasyczny,bo chyba takiego modelu jeszcze nigdy nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na miejscu KUL i mówię to całkiem serio dogadał bym się z jeromino właścicielem biedronki na kształcenie kasjerów.to jedyna firma,która się rozwija i absolwent mógłby liczyć na pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...