Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Jest już projekt nowej dwupasmowej trasy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2018 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Bardzo sensowna inwestycja, poprawi dojazd na cmentarz i na obwodnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawi pod warunkiem oddania mostu przy grygowej w obie strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Llb ... zanim zrobią tę ulicę to most na Grygowej będzie dawno wybudowany , a może będzie już remontu potrzebował :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stopy słupów pod wiadukt czekają od lat 80tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne bizancjum drogowe Betoniarza, tym razem w szczerym POlu (chodzi zapewne o skomunikowanie banku ziemi jakiegoś dewelo-cfaniaka). Oczekujcie wyjątkowo słonego rachunku, tak na POżegnanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Tułajewa to napewno wam zbuduje. I Dworzec też zbuduje. I kolej. I długu nie będzie... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne jest jedno. Nikt nie zagłosuje na PiS. Cena owocow miękkich to grosze. ASF szaleje po województwie i do tego brak pomocy rolnikom objętych susza. Ponadto niszczenie sądów i Konstytucji. Niszczenie pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Ośmiesza nie Prezydenta RP któremu nie pozwolono na referendum. I u nas wojewoda wchodzący w konflikty z kim się da. Do tego takie osoby z PiS jak Pruszkowski i Frania zatrudnieni w spółkach skarbu państwa gdzie w rok łącznie zarobili 1,2 mln zł. Na koniec jeszcze ta propaganda z TVP. Wystarczy już tego. Nigdy nie zagłosuje na PiS. Nawet gdyby dali 1000plus czy 10000plus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z PISu - i jestem przeciw inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Bardzo potrzebna ta droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie ze Lublin zrobil sie trasą przelotowa w roznych kierunkach.Trasa na trasie plus chore wiadukty.A samo miasto jak bylo najwieksza wiocha na wschód od Wisly tak dalej jest.Jedyne co zbudiwano to stadion (ch.. wie po co jak nawet nikt specjalnie go nie uzywa nie mowiac o koncertach innych niz wsiowe disco polo)...i przebudowali Plac Litewski.No osiagniecie epokowe...maja gdzie menele drzemac nocami.Atrakcja cykliczna?Festiwal Sztukmistrzow...z pytaniem w tle...ile razy mozna ogladac tych samych facetow szwendajacych sie po linach albo jadacych na wielkiej brazowej kurze?Problemem mojego miasta nie jest brak funduszy...tylko brak pomyslow na zorganizowanie ludziom czasu.Od kilkudziesieciu lat nawet nie mozna odnowic kamienic na tak mikrej starowce(Zamość mogl,Krakow,Gdansk...itp?)Co sie wezma do roboty to gdzies pod tynkiem znajduja bochomaz i przybiega konserwator zabytkow i zamyka budowe.Jakas paranoja.Sam nie ma mozliwosci zrekonstruowania elewacji i nie pozwala odnowic jej innym.Zamosc cieszy oczy turystow kolorowymi i estetycznymi kamienicami a u nas przyjezdni widza rozsypujace sie budynki.Ale najepwazniejsze że wybudujemy kolejną nową trasę szybkiego ruchu...Niedobrze mi sie robi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...