Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem jak to jest ale ja np z zachowaniem nieodpowiednim w podstawowce poszedlem do unii i sopokojnie mnie przyjeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak było przewidziane, Daniewska zawsze się wyłga:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawidłowośći????Proponuję kontrolerce zapłacić 500 zł.pensji i powiedzięć,że są ,,pewne nieprawidłowści".Wynikają one z mojego kaprysu.Grażyna steruję ręcznie nauczycielami i też miewa kaprysy , większe lub mniejsze uznanie dla rodziców.Jednych hołubi innych glebi.A dzieci no cóż zło konieczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pozamniatane.....najwyższy czas zmienić dyrektorów z pseudokonkursów...wiernych partyjniaków...edukacyjnych nieudaczników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to właśnie jest. Bezstresowe wychowywanie i rosną tacy kuglarze, złodzieje i picerzy. Ale co tu się dziwić - przykład idzie z góry. Rezuni z platformy obywatelskiej dają już nam dobry przykład terroru, grabierzy i bezprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Państwo rozpadnie się pod obciążeniem kwitnącego nam dzisiaj; kumoterstwa ,szwindli, przekrętów,kolesiostwa,protekcji,łapówkarstwa,POplecznictwa. To wszystko dotyka naszych obywateli od żłobka aż po kwaterę na cmentarzu i treść pośmiernego epitafium. Łachudra wynoszony jest na ołtarze a pociwiec jest wysyłany na łono wzgardy i zapomnienia. Nikczemnikom przypina się zaszczytne ordery a tym którzy na nie zasługują knebluje sie usta i uposaża w głodowe emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chyba zapomnieli dodać,że sprawdzili tylko i wyłącznie jednego ucznia!!! To nie było wnikliwe i dogłębne sprawdzenie. Jak zwykle ujdzie babie płazem! Teraz poczuje się silniejsza i dopiero pokaże na co ja stać. Są tacy którzy stoją ponad prawem i tu mamy tego doskonały przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to trzeba będzie oprotestować szkołę , może w tedy kontrola będzie wnikliwsza , a pani D.. pójdzie po rozumek do głowy , i odpuści dyrektorowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to mąz Daniewskiej, radny miejski LESZEK DANIEWSKI,doktorat zrobil w Moskwie czy w MInsku na Białorusi.i wasy ma jak Lukaszenka........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i spadła zgodnie z przewidywaniami na 4 łapy... szkoda, że nasz Lublin to taka kupa... A pani inspektorka za krzywoprzysięstwo/łgarstwo odpowie jak nie na tym to na tamtym świecie. Lepiej, żeby na tym.Szkoda mi nauczycieli , dzieci i rodziców bo "zamordyzm" w Zemborzycach się wzmoże jak mniemam. Ludzie! dlaczego nie wymłócicie tej baby raz, a porządnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiedzą, co wyprawia p.dyrektor, od lat jest bezkarna. Władza ignoruje głosy rodziców, nauczycieli i uczniów.to bezczelność władzy, żeby trzymać kogoś takiego, dla swojego dobra mogliby przenieść ją na inne stanowisko, szary człowiek się nie liczy . p. Grażynka to koleżanka p. Dumkiewicz, więc wiele uchodzi jej na sucho i dalej tak będzie. tylko czego się boi prokuratura? przecież taka p. Daniewska to dla nich pionek. Czy w końcu ktoś powie dość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...