Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem jak Wy ale ja nie chodze na codzień z nożem w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Wy ale ja nie chodze na codzień z nożem w kieszeni.
A ja chodzę. Prawo zabrania mi posiadania broni palnej, ale noża. Więc chodzę z nim codziennie tak od 10 lat. Dla bezpieczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chodzę. Prawo zabrania mi posiadania broni palnej, ale noża. Więc chodzę z nim codziennie tak od 10 lat. Dla bezpieczeństwa...
Miało być, ale nie noża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zacznijcie żyć po Bożemu bo szatan coraz częściej rozum niektórym odbiera, pomyślcie co będzie z wami za 50, 100 lat....
za 100 lat to myślę.. , że będę trochę nieruchawy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto łazi z nożem z 19 centymetrowym ostrzem po mieście?
Ja - ale mówię na niego Wacek :) a dziewczyny różnie krzyczą - przeważnie " wow .." :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że dużo odważnych chłopaczków kozaczków (dresiarze z tatar z czubów) chętnie pokazują swoje poczucie wyższości przez groźby pod adresem normalnych ludzi, bujają się jakoś tak dziwnie xD a wszystko żeby użebrać trochę miłości od innych. Każdy chce udowodnić jaki jest odważny i mocny, koleś chciał mu przywalić i trafiła kosa na kamień, kto mu dał prawo biec na typa z pięściami? A ten drugi jarał trawę w holandii taką niegroźną xD tylko potem myślenie paranoidalne mu się włączyło i chodził po ulicy z kosą dłuższą niż mój siurek xD
ale żeby od razu 5 razy dłużą niż twój.. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na szczęście nie mam takiego krótkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego chwasta mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre są komentarze ludzi którzy nie znali Damiana... to był świetny chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju... zawsze będziesz w naszych sercach!!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ile dostał w końcu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...