Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łapówka w sanepidzie? Zapomnij

Utworzony przez Chełmianka, 13 listopada 2009 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Szkoda, że nie ma takiego Dyrektora w Chełmie, zrobił by w końcu porządek i rozwalił klikę jaka jest w tej chwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terminator wsrod dyrektorow ) inni to pierdzistołki i looserzy ;D rispect bracie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - bo wtedy najwyższy władzą by nie dostał łapówy a tak - chesz z powrotem otwarcia to musisz iść do najwyższego. To się monopol nazywa buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu takich uczciwych (czytaj: normalnych) jest w naszym mieście? Niewielu. Oczywiście będą opluwani, jak to robi jeden z internetowych śmieci w poprzednim komentarzu. Czy czytając te newsy o działaniach Pana Policzkiewicza zdajecie sobie sprawę jak wiele partyjnych interesów Jego działanie narusza? Czy kiedyś przyszło wam do głowy, że zamykane lokale to lokale m.in. kumpli Palikota, Strojnowskiej, Wasilewskiego? Czy wiecie jak trudno w takich warunkach działać? To jest człowiek na wskroś uczciwy, uczciwy do bólu i powiem tak - "za uczciwy" na rządy PO. Nie mam zamiaru robić Panu Policzkiewiczowi kampanii, ale na tego człowieka zagłosowałbym na Prezydenta Lublina - bo jak ktoś potrafi skutecznie działać w takich niesprzyjajacych warunkach, to i dla Lublina w tych bandyckich czasach coś by wywalczył w przeciwieństwie do tego eunucha, który nam panuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Grzegorz~ napisał:
Ilu takich uczciwych (czytaj: normalnych) jest w naszym mieście? Niewielu. Oczywiście będą opluwani, jak to robi jeden z internetowych śmieci w poprzednim komentarzu. Czy czytając te newsy o działaniach Pana Policzkiewicza zdajecie sobie sprawę jak wiele partyjnych interesów Jego działanie narusza? Czy kiedyś przyszło wam do głowy, że zamykane lokale to lokale m.in. kumpli Palikota, Strojnowskiej, Wasilewskiego? Czy wiecie jak trudno w takich warunkach działać? To jest człowiek na wskroś uczciwy, uczciwy do bólu i powiem tak - "za uczciwy" na rządy PO. Nie mam zamiaru robić Panu Policzkiewiczowi kampanii, ale na tego człowieka zagłosowałbym na Prezydenta Lublina - bo jak ktoś potrafi skutecznie działać w takich niesprzyjajacych warunkach, to i dla Lublina w tych bandyckich czasach coś by wywalczył w przeciwieństwie do tego eunucha, który nam panuje...
I w tej materii po przeczytaniu Twojego komentarza doszedłem do wniosku że masz rację !i ja jestem za .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi, impregnowanych na polityczne sitwy trzeba wspierać! Nie ważne kogo w wyborach popierają, to ich decyzja! Ale jeśli już UCZCIWYCH mamy to o nich dbajmy... My jako zwykłe ludki Lublina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do laptopa aparat poproszę i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lfits.pl/poli/pawel.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzicie podobieństwa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne tak patrzeć sobie na ręce i bać się swojego cienia. Super atmosfera w pracy. A gdyby się nagle dwóch Paliczkiewiczów spotkało w jednej firmie. Strach pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ,że niektórym co maja lepkie ręce taki szef nie odpowiada.Przecież to są normalne zasady jakie powinne obowiązywać we wszystkich instytucjach publicznych ,to może coś zmieni.Przyznacie ,że Sanepid był skorumpowany jak Straż,Policja,i większośc urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to jest dopiero klika i brak nadzoru.Zobaczcie te nielegalne domy weselne,knajpy od brudu lepkie w Kazimierzu i bez WC.Tam takiego człowieka dać chociaż na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Grzegorz~ napisał:
Ilu takich uczciwych (czytaj: normalnych) jest w naszym mieście? Niewielu. Oczywiście będą opluwani, jak to robi jeden z internetowych śmieci w poprzednim komentarzu. Czy czytając te newsy o działaniach Pana Policzkiewicza zdajecie sobie sprawę jak wiele partyjnych interesów Jego działanie narusza? Czy kiedyś przyszło wam do głowy, że zamykane lokale to lokale m.in. kumpli Palikota, Strojnowskiej, Wasilewskiego? Czy wiecie jak trudno w takich warunkach działać? To jest człowiek na wskroś uczciwy, uczciwy do bólu i powiem tak - "za uczciwy" na rządy PO. Nie mam zamiaru robić Panu Policzkiewiczowi kampanii, ale na tego człowieka zagłosowałbym na Prezydenta Lublina - bo jak ktoś potrafi skutecznie działać w takich niesprzyjajacych warunkach, to i dla Lublina w tych bandyckich czasach coś by wywalczył w przeciwieństwie do tego eunucha, który nam panuje...
Dodając od siebie powiem też , dobrze napisane i ja swoim głosem popieram i pod komentarzem podpisuję się obiema rękoma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...