Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Laserowy miecz na piratów drogowych

Utworzony przez anty, 17 listopada 2007 r. o 08:18 Powrót do artykułu
bo rozumiem, że stare urządzenia go nie siegną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zamontować lustereczko aby odbiło promień lasera w niebo i po klopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak policja mi udowodni że to ja a nie ktoś inny w kolumnie pojazdów przekroczyłem prędkość kiedy mierzy ją z odległości 1 km? orientuje się ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiąc pomiar robi zdjęcie twojego samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lustereczko? chyba masz na myśli lustro o wielkości 2x2 m przed maską pojazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lustereczko? chyba masz na myśli lustro o wielkości 2x2 m przed maską pojazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lustereczko? chyba masz na myśli lustro o wielkości 2x2 m przed maską pojazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze kilka płyt CD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co to im itak nic nie robią zeby jezdiło sie bezpieczniej tylko ''dzień dobry bedzie mandacik to jedyne co można usłyszeć '' a gdzie ich motto chronić i służyć i odzego są upomnienia wtrzywają sie za niepowodzenia jakie ich spotały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze zabrać im samochody z ogrzewaniem i klimatyzacją by nie siedzieli w radiowozie, odbębnić 8 lat i EMERYTURKA się już im należy za co ......a tak za jajco Po drugie dostosować znaki z ograniczeniem prędkości do ekonomicznego spalania paliwa w samochodach, bo ja musze jechać 70km/h na 4 biegu gdy przy 2000 obrotów i na 5 biegu mam najniższe spalanie i prędkość 80km/h. w Holandii jest tak, że w mieście 30,50 poza miastem 60, 80,100 autostrada 120,130 i tam jest logicznie to rozwiązane. Po trzecie jak już tak się kręcą to niech poprzecierają szmatką znaki by nie trzeba było dodatkowo płacić za wynajęcie innej firmy. Pomalować linie na asfalcie przez tych co mają nocny patrol. niech robią wszystko co możliwe aby tylko nie siedzieli za długo bo nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie i słuchania radia w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze zabrać im samochody z ogrzewaniem i klimatyzacją by nie siedzieli w radiowozie, odbębnić 8 lat i EMERYTURKA się już im należy za co ......a tak za jajco Po drugie dostosować znaki z ograniczeniem prędkości do ekonomicznego spalania paliwa w samochodach, bo ja musze jechać 70km/h na 4 biegu gdy przy 2000 obrotów i na 5 biegu mam najniższe spalanie i prędkość 80km/h. w Holandii jest tak, że w mieście 30,50 poza miastem 60, 80,100 autostrada 120,130 i tam jest logicznie to rozwiązane. Po trzecie jak już tak się kręcą to niech poprzecierają szmatką znaki by nie trzeba było dodatkowo płacić za wynajęcie innej firmy. Pomalować linie na asfalcie przez tych co mają nocny patrol. niech robią wszystko co możliwe aby tylko nie siedzieli za długo bo nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie i słuchania radia w pracy
Nie prościej tych wszystkich BUCÓW z klimatyzowanych radiowozów wypie rdolić do kopalni do roboty. Wtedy by POczuli miłość do ojczyzny,inaczej póżniej by rozmawiał z górnikiem na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matki dzieci niepełnosprawnych w sejmie nie mogą wyżebrać od tych czerwonych sQrwysynów 200 zł podwyżki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten żyd kaszubski musi odejść,bez dwóch zdań !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matki dzieci niepełnosprawnych w sejmie nie mogą wyżebrać od tych czerwonych sQrwysynów 200 zł podwyżki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten żyd kaszubski musi odejść,bez dwóch zdań !!!!!!!!!!!!!!!
Te czerwone,komunistyczne chamy tak tylko droczą się z tymi matkami,pieniądze dla nich są ,pieniędzy jest od chója, chociażby z samych fotoradarów. Tusk tylko obawia się że zaraz po nich przyjdą następni a jest ich w POLSCE na dzisiaj ok.4mln 850 tyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...