Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lataj z Lublina. Akcja Portu Lotniczego

Utworzony przez Gość, 17 maja 2013 r. o 18:20 Powrót do artykułu
A co to są te teamy stewardess i pilotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie daj sie prosić na ZMYWAK tylko z Lublina NO może z Chełma tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby lokalna elyta ze słomą w bucie nie chciala latać po Tunezjach i Egiptach? Może lotnisko niech dopłaca do all inclussive wypadow do wspanialych egipskich moteli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystyki promocje portu w galerii orkana ciekawe kto z urzędu miasta albo marszałkowskaiego jest udziałowcem w tej galerii robota dla CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego " tych zarabiających 1200 na rękę i bezrobotnych też ? szanowny panie " dziennikarzu " , może warto wcześniej pomyśleć zanim siada się do klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te wasze posty to na myśl przychodzi tylko jedno wybudować wam kołchozy dać w dupę i wtedy byli byście zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być również jeszcze jedno polączenie do Irlandii.Do portu Shannon na zachodnim wybrzeżu.Bardzo dużo osób z naszego regionu właśnie tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu kolejny charterowy kierunek z Lublina odpadł - tym razem po Dubrowniku, Teneryfie i Tunezji wypada Barcelona Pozostała nam już tylko Bułgaria, Egipt, Turcja i Kreta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po pierwsze to jest to informacja prasowa wysłana przez rzecznika portu do mediów. Akcja promocyjna - stewardessyi i piloci - to bedzie hostessy i promotorzy przebrani w uniformy, ot taka fanaberia i strata pieniędzy. Ktoś napisał coś o Galerii Orkana, jednak CH nie pobiera za takie akcje pieniędzy tz nie powinno. Jeśli pobiera to faktycznie dziwna sprawa. Jednak moja uwaga jest taka, że PL Lublin jest strasznie słabo promowany. Poza regionem ludzie nie wiedzą o jego istnieniu, a mieszkańcy też nie są poinformowani gdzie i za ile lecimy. Może warto skupić się na tym by o lotnisku było głośno (przykładem jest "wielkie" otwarcie, z telewizji informacjnych TVP i Polsat wspomniały o fakcie iż działa 13 port lotniczy w Polsce, a TVN przemilczał to. Pytanie się rodzi co robił rzecznik?Generowanie publikacji w mediach loklanych jest słabe!!!). Może jest potrzebna kampania reklamowa i przy tym INFORMACYJNA na dużą skalę. Hostessy bedą atrakcyjne, ale jaki bedzie tego efekt? Ulotki zejdą i trafią do ... kosza, słodkości podniosą poziom cukru i endorfin, a zarząd portu poczuje dumę i będzie upijał się słodkim smakiem sukcesu! W ogóle mam takie wrażenie, że to lotnisko ma przynieść jak najwięcej zysku dla firm współpracujących, niż dla właścicieli. Nie mam pojęcia kto jest odpowiedzialny za marketing, ale wiem jedno jest to wyjątkowo nieudolny menager. Pewnie jest to szokujące, ale może warto zatrudnić kompetentnego i doświadczonego człowieka (z wiadomych względów nie ma takich na lubelszczyźnie, gdyż jak dotąd nie było tam lotniska), który sprawi, że jego rozwój będzie dynamiczny, nie organiczny. Lepszym pomysłem jest dopłata do biletu, a nie akcja promocyjna "agencji rekalmowej", która nic nie da. Pieniądze na promocję można spożytkować znacznie lepiej. Z drugiej strony dlaczego centra handlowe, a nie dworce, albo kooperacja z lokalnymi biurami podróży? PS To moje uwagi, mój wpis nie jest tożsamy z chęcią pracy dla PLL.Nie znam się na transporcie, zwracam jedynie uwagę na zagadnienia, które są i bliskie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
common ismeneu napisał:
" Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego " tych zarabiających 1200 na rękę i bezrobotnych też ? szanowny panie " dziennikarzu " , może warto wcześniej pomyśleć zanim siada się do klawiatury
Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest akcja "lataj z Lublina",a gdzie powrót ?Do Łodzi,Rzeszowa czy Warszawy? Dobre lotnisko samo się promuje,tylko chętni nie mają za co latać!!!Nie zarabiają tyle co Żuk ,czy Hetman Lubelski.Najgorsze jest to,że na poprawę tego stanu się nie zanosi!Za nim hazardzistów i gumo filcowych ziemia pochłonie ,to wcześniej naród goły zostanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra, marudzenie 24 godziny na dobe ludzie !!!! jestesmy malym zadupiastym miastem A MAMY OD POL ROKU LOTNISKO !!!! tez bym chciala ay rozwijało sie ono szybciej ale nie przesadzajmy ja jestem bardzo zadowolona z faktu ze WRESZCIE mamy lotnisko i choć jeszcze z niego nie leciałam i choć zalezy mi osobiscie akyrat na kierinkach Wrocław i Gdańsk to ciesze sie z tego co mamy i czekam na wiecej po prostu jak sa mozliwosci to i sposobnosc sie znajdzie wiecej spokoju zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak to prawda. Nieudacznicy zarabiają 1200 zł na rękę. Ci bardziej cwani udają bezrobotnych.
być może tylko odpowiadasz nie na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się podoba. W końcu zaczynają się dziać jakieś akcje promocyjne! Czekam na więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy? Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryjan napisał:
Jestem ze Świdnika. Lecimy w sierpniu do Turcji. Skąd lecimy? Była opcja z Lublina, ale droższa ok. 100 - 150 pln od osoby niż inne lokalizacje. Jak będzie ta sama cena oczywiście skorzystam. Jeśli jest znacznie drożej to wolę podjechać np. do Rzeszowa. Dla mnie nie musicie robić promocji. Cena niech mnie przekona.
Do Antalii z Rzeszowa korzystniejsze godziny wylotu.Z Lublina tracicie 1 dzień i lecicie w nocy. Z Rzeszowa przelot w dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...