Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa w Lublinie: Dobrze, że są skrajności [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2019 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Kończ Waść wstydu oszczędż Sobie i POkrakom, że wygrzebali Takiego asa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa, Wałęsa zaraz, zaraz kto jest, na szczęście nie znam nikogo o takim nazwisku. Człowiek podobny zupełnie do nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na noc pojechał na Abramowicką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej kodziarze !!! szykuje się następna ściepa na "żyletkie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla trolli - może przeczytają ze zrozumieniem - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Wałęsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten z brodą, obok wodza Otua'y, to Wł. Karpiński z PełO, który w rozmowie z Jackiem Krawcem stwierdził: "ch.. tam z tą Polską wschodnią"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koszulce naPiS prostyxxcja. Że ja na tego prostaka konfidenta głosowałem to wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTUA przyjechał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek do Pana Prezydenta ! Nie bał się stawić opór komunistom, nie boi się wygarnąć PiS-owcom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego tu szukają jakieś barany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czym ten OTUA przyjechał? Chyba ciężko było znaleźć środek transportu, w którym zmieściło się jego ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio był taki bardzo smutny wywiad z Danutą Wałęsową w newsweek.pl. Warto przeczytać. Wywiadów z Lechem nie jestem już w stanie czytać ani oglądać - zbyt żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek,bolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek już się POgubił. Znaczek z Maryją nosi cały czas, nawet do pidżamy przepina przed snem. A do tego jak zeznała ostatnio małżonka Danuta, w tym samym podkoszulku POtrafi 3 tygodnie chodzić, przy okazji sPOtykając się ze swoimi wyznawcami. Ale żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogliśmy dopuścić żeby karty polityczne teraz rozdawał pis ,czy po na zmiane ?chłopstwo i komuchów pomijam ,to q-wa nie do wytrzymania ,totalna ch...nia .wałes ! niech cie mnietek wachowski w jaki q-wa rejs wezmie i odpłyń q-wa na zawsze ,zabierz ze sobą te kwity coś wyrwał z akt sb z ipn i sobie to czytaj do us..nia,żałosny stary dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć stary porządek i budować nowy. Z postkomunistami budować to co kiedyś burzył. Czy mi to ktoś wytłumaczy o co temu człowiekowi chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Wszystkich Polaków że przed laty głosowałem na to nieszczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Jarosław Kaczyński, Polak, patriota, skromny poseł z równie skromną firemką Srebrna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek, a co z opiniami "niezależnych międzynarodowych grafologów", którzy mieli zaprzeczyć autentyczności twoich podpisów pod donosami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najbardziej dołujący wywiad roku. Tych 7 cytatów z Danuty Wałęsy o jej związku z Lechem złamie wam serce" Współczuć należy partnerkom tych, którzy znaleźli się na zdjęciach z "bohaterem" wywiadu "Chciałam skleić to małżeństwo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...