Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leclerc: robaki w kaszy, bobki na zapleczu

Utworzony przez ggg, 25 lipca 2008 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Teraz pewnie przewiozą część asortymentu na Zana, zawsze to mniejsze straty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie codziennie lubelski Sanepid wykazuje się nie lada skutecznością, a w nagłaśnianiu swoich rewelacyjnych odkryć pomaga mu zawzięcie Dziennik. Ciekawe co Sanepid odkryje po niedzieli. Z pewnością Dziennik Wschodni nie zawiedzie i znowu nakarmi nas dawką obrzydliwych sensacji. Zanim nastał nowy dyrektor, Sanepid nic nie robił ? A może ten pan nagłaśnia swoje odkrycia aby być sławną postacią ? Może chce np. wystartować na prezydenta miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem tam ostatnio silikon sanitarny.Każdy miał inna date gwarancji,najstarszy do 01.2006r. Jeden udało mi sie znalezc nieprzeterminowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezalo im sie ......... niech wreszcie zacznal dbac o swoich pracownikow, towar, klientow a nie tylko kase robic najmniejszym kosztem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
nalezalo im sie ......... niech wreszcie zacznal dbac o swoich pracownikow, towar, klientow a nie tylko kase robic najmniejszym kosztem
nooooooooooooo,ale o pracownikow na spozywce dbano,nawet mieli premie,a robaki w kaszy,czy macznych produktach byly sa i beda,w innych marketach rowniez.MOIM ZDANIEM JEST TAM ZBYT SZEROKI ASORTYMENT,a za malo ludzi do pracy,zeby to ogarnac.Ale kabze elitka nabija to fakt,a nie ma czym polek umyc,juz nie mowie o kasach-fuj!!!!!!!!!!!na kazdym kroku oszczednosci,jak wiec moze byc lepiej?czyli cofamy sie,ciofaj ciofaj a teraz zobacz cos narobil PREZESIE DYREKTORZE ,czy ktos jeszcze chce dolaczyc do tej listy?Jeszcze kilka osob moznaby bylo wymienic,mhm ale to i tak niczego nie zmieni,to beda tylko kary dla ludzi o nizszym szczeblu zatrudnienia,a vipy dalej beda plywac po prywatnym folwarku.Ja tam robie zakupy,bo mi duzo rzeczy odpowiada,taki syf jest wszedzie,a ceny tez sie niezgadzaja i robi sie glupa z klienta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe pani Beatka miała ciepło:) a myszki rzeczywiście latały po magazynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omara napisał:
Prawie codziennie lubelski Sanepid wykazuje się nie lada skutecznością, a w nagłaśnianiu swoich rewelacyjnych odkryć pomaga mu zawzięcie Dziennik. Ciekawe co Sanepid odkryje po niedzieli. Z pewnością Dziennik Wschodni nie zawiedzie i znowu nakarmi nas dawką obrzydliwych sensacji. Zanim nastał nowy dyrektor, Sanepid nic nie robił ? A może ten pan nagłaśnia swoje odkrycia aby być sławną postacią ? Może chce np. wystartować na prezydenta miasta ?
I bardzo dobrze, niech kontrolują i nagłaśniają, ja wręcz sobie tego życzę jako stała klientka takich sklepów. A autor powyższego komentarza jak ma ochotę zajadać się robakami to prosze bardzo, niech dalej pisze głupoty i zagryza karaluchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...