Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Legendarny lokal Czarcia Łapa się zmieni

Utworzony przez jozef, 5 sierpnia 2008 r. o 06:55 Powrót do artykułu
o ile pamietam to miala Czarcia Łapa sie nie zmienic była mowa na samym poczatku jak mieli ja zamknąć. teraz nie bedzie dobrej kawy na Starym Miescie ; zapewne zrobia restauracje, a prze de wszystkim to będa podawac jakiść placekz sosem pomidorowym i to ma byc rarytas ?? teraz pod parasolkami to kawa w jakiść kubkach glinianych a smak to nie spomne , licza na wielkie zyski z piwa , po zatym nic sie nie liczy; taka jest prawda prosze Państwa ; jozef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zapowiedzi sprzed paru miesięcy że nie będzie to kolejny "snobistyczny" drogi lokal można między bajki włożyć, a o kulturowej działalności Czarciej Łapy ani słowa, a to z niej słyneła restauracja za lepszych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozef napisał:
o ile pamietam to miala Czarcia Łapa sie nie zmienic była mowa na samym poczatku jak mieli ja zamknąć. teraz nie bedzie dobrej kawy na Starym Miescie ; zapewne zrobia restauracje, a prze de wszystkim to będa podawac jakiść placekz sosem pomidorowym i to ma byc rarytas ?? teraz pod parasolkami to kawa w jakiść kubkach glinianych a smak to nie spomne , licza na wielkie zyski z piwa , po zatym nic sie nie liczy; taka jest prawda prosze Państwa ; jozef
gratuluję odwagi Panie Józefie, jeśli pił Pan tam kawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
gratuluję odwagi Panie Józefie, jeśli pił Pan tam kawę
Ja również gratuluję Panu Józefowi... Pod koniec działalności tego lokalu jego jedyną (wątpliwą) "atrakcją" były maszerujące po stolikach prusaki. Aż dziw bierze, że nie wkroczył tam SANEPID.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem w CzŁ wesele i było świetne, ten klimat jest niezapomniany, wczesny gierek...troche szkoda...i te potańcówki dla pokolenia naszych rodziców:) ostatnie takie miejsce, gdzie można rozkoszować sie obciachem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...