Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz z Lublina o epidemii: "Zmarnowane pół roku"

Utworzony przez Malwina_Sz, 16 października 2020 r. o 09:04 Powrót do artykułu
  Niestety wielu lekarzy zachowuje się nie tak jak trzeba, nie przyjmuja w przychodniach, leczyć się boją ... Jest to postawa skandaliczna, jednocześnie w prywatnych gabinetach nie boją się COVID ... taka prawda, zarabiają buże pieniądze, społeczeństwo wykształciło ich za setki tysięcy złotych    
  Jesteś szują, której każdy lekarz powinien odmówić pomocy za to obrażanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4800 za 24h dyżur ? - spoko !- ja też mogę "doradzać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił ktoś z Was kiedyś działkę za 6,6 mln złotych, a następnie sprzedał ją po 8 dniach za 27 mln złotych?? Nawet Piotr K. miałby nie lada probblem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4800 za 24h dyżur ? - spoko !- ja też mogę "doradzać"
 Nie możesz, bo i tak wszystkim zlecisz modlitwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił ktoś z Was kiedyś działkę za 6,6 mln złotych, a następnie sprzedał ją po 8 dniach za 27 mln złotych?? Nawet Piotr K. miałby nie lada probblem.
  Nie takie przebitki miewał Kościół Katolicki. A, i jeszcze zdaje się pan premier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOT89 pousuwał swoje wpisy, czy to wreszcie moderator się obudził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...