Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze będą mieli swojego rzecznika

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2010 r. o 19:12 Powrót do artykułu
To tak jakby mafia utworzyła swoja policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupiś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj byłam w przychodni przyszpitalnej . Godzina umówionej wizyty 8!! do !0!!!!!!!! nie doczekałam się na łaskawość.To nie był oddział ratunkowy a poradnia chorób zakaźnych . Całkowita ignorancja ludzi , to jest wstrętne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re. głupiś Ale nie powie mi nikt konował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wołaja podwyżek tylko a gówno dla pacjeta robia płaci człowiek składki pół życia po to by go potem lekarz jak pójdziesz bez koperty potraktował jak śmiecia taka jest prawda po co ten nfz i z czyich pieniędzy jest utrzymywany jak nie z naszych składek ale co tam byłam dzis po refundacje na szkła do okularów dla córki ostałam sie jak deb*** i dostałam 28zł refundacji od nfz tylko zapomnieli dodać że najtańsze oprawki to koszt około130 zł ale co tam zatrudnili nowy personel bo panie tam z wielką i tak łaską obsługujące pacjętów nie mają czasu na kawusię i ciacho więc znalazły się pieniądze na dodatkowy personel którego i tak w pokoju nie ma bo jest na kawie i biuro też się znajdzie za nasze składki całość bym zlikfidowała i już a na cholerę to było fundusz wcześniekj kasa chorych jednym gnojem śmierdzi my ich utrzymujemy a oni nas najlepiej do komory gazowej i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały świat się z nas śmieje, czyli jak w Polsce minister zdrowia promuje zdrowie: http://www.youtube.com/watch?v=7beuVGI-4R8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następni darmozjadzi z naszych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wściekła bo mam całe życie tyrać i bulić połowę kasy do zusu a oni co budują sobie gmachy huje za nasza kasę a jak my na chorobowe chcemy iść z naszych składek to gówno kontrola i już na rente sie nie opłaca iść bo lepiej nas uśmiercić niż nam nasze skumulowane składki dawać na rente lepiej odmówić odesłać z kwitkiem ale ku*** biura ok nowi pracownicy z naszych podatków ok a co a kurde ich jak mrówek po kawe stoi pod automatem a w pokoju petentów nikogo bo są zajęci na bruk ich i już lekarzy łapowników też specjalistów także wyzyskiwacze najwieksze składki w uni mamy a najbardziej dziadowski system zdrowotny tylko w uni leczy się raka a u nas chcieli by wszyscy chorzy popadali wcześniej bo oszczędzą na chemi szok normalnie co nasz rząd robi z opieką zdrowotną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się już dawno wprowadzić obowiązek składania przez lekarzy oświadczeń majątkowych. A coooo! Ja radna , cholera jasna, muszę wisieć ze swoim 10-letnim golfem i chałupą "wczesny Gierek" w necie, a to towarzystwo rozbija się nowiutkimi furami, buduje pałacyki i... jęczy na małe zarobki. Skandal, skandal, skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he! do gazety to mogli byście dać jakąś zgrabną pigułe w miniówce, może być nawet od tyłu jak ta na tym zdjęciu, ale niech sexem bardziej zalatuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, czy ginekolog to może brać łapówki? No bo jestem teraz w ostatniej klasie gimnazjum i lubie kase i cipki mnie interesują i chciałbym w przyszlości to jakoś pożytecznie połączyć, a w gazetach mało piszą o biorących ginekologach i nie wiem czy ludzie nie dają czy u ginekologów dyskrecja większa jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...