Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze będą pracować krócej. Ucierpią pacjenci. "To zdezorganizuje pracę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2017 r. o 15:55 Powrót do artykułu
Jeśli nie bedą brać dyżurów wiecej niż do tej pory cieawe z czego będą spłacać kredyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana. Polska w ruinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spadają stażyści - rezydenci zapłacą 400 tyś za studia o ile byli na bezpłatnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lekarzem z 38 letnim stażem pracy i broń mnie Panie Boże, abym trafił jako chory na rezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu szybciej wyjadą za granicę i tam szybko spłacą kredyt i z czystym sumieniem zostaną za granicą bo nie ma do czego wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! To będzie najlepsza forma protestu! Pieniądze szybko się znajdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z terrorystami się nie negocjuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Przestańcie im dawać dowody wdzięczności i ograniczcie możliwość dorabiania w prywatnych gabinetach, a dopiero potem podnoście płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co, będą wychodzić w trakcie operacji czy jak? Nie wypiszą do końca recepty? Przestąpią nad leżącycm na SORze pacjentem jak przez próg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwiłł już się boi i właśnie podpisał podwyżki o ok 400 - 500 PLN z wyrównaniem od lipca 2017. To są grosze ale trzeba cisnąć dalej te miękkie parówy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to gdzieś, mnie interesuje moje życie nie wasze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie: za komuny było lepiej, pensje lekarzy były na światowym poziomie. POtem było już tylko lepiej: na światowym poziomie ustalono pensje lekarzy rezydentów, a specjaliści prześcignęli zarobkami cały świat. A teraz nastał wstrętny PiS i wszystko pozabierał, żeby dać na 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można po 72 godziny pracować, nie wyobrażam sobie, no własnie na dyżurach śpią a nie pracują,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jeśli nie bedą brać dyżurów wiecej niż do tej pory cieawe z czego będą spłacać kredyty.
 a z czego inni spłacają, wystarczy, że jak naklepią bachorów i z 500+ będa spłacać tak jak inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Faktycznie: za komuny było lepiej, pensje lekarzy były na światowym poziomie. POtem było już tylko lepiej: na światowym poziomie ustalono pensje lekarzy rezydentów, a specjaliści prześcignęli zarobkami cały świat. A teraz nastał wstrętny PiS i wszystko pozabierał, żeby dać na 500+.
 nie były na światowym  poziomie ale nikt  nie zapieprzał na czyjeś bachory tak jak teraz. Gówno mnie obchodzą czyjeś bachory, ja pracuję i ja chcę godne wynagrodzenie mieć, a jak ktoś sobie je naklepie to niech na nie zapieprza. Za komuny płacili za prace a nie za seks i rozmnażanie się.Tteraz to mam wrażenie, że mieszkam w kraju burdelu, bo za komuny za seks to  płaciłem jak chciałem sobie ruchnąc w burdelu, a teraz nie musze, wystarczy, że swoją starą posunę i już durni głupi podatnicy dają mi za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forumowicze "odszczekują" się wzajemnie, ale nikt nie pomyślał, że bez większego obciążenia podatnika można byłoby uzyskać wystarczające środki (a nawet z dużym marginesem) na poprawę stanu służby zdrowia przesuwając wszelkiego rodzaju datki, dofinansowania i "ulgi" tak chętnie cedowane na związki wyznaniowe. Mówimy o rocznych kosztach rzędu 10 mld....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oppopie!. Na temat zasiłków "za komuny" to akurat nie wiesz nic, więc nie zabieraj na ten temat głosu. Na drugie i trzecie, czwarte dziecko zasiłki były właśnie duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice tych "rezydentów" z łezką w oku wspominają jak to było dawniej. Ileż to "dowodów wdzięczności" dostawali od pacjentów nie zawsze dobrowolnie. Chałupki się pobudowało, dzieci się wykształciło. Nie to co dzisiaj-dawać,brać nie wolno.....Kiepskie życie, oj bidne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po tym "strejku" pacjenci będą mieli gorzej?. Przecież rezydenty walczyły na pierwszym miejscu, aby pacjenty miały lepiej. Nic z tego nie kumam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Nie można w nieskończoność pracować ponad siły i wszelkie normy, niezgodnie z kodeksem pracy. Każdy by chciał dobrej opieki w szpitalu, ale jak ma go ktoś dobrze leczyć jak jest półprzytomny ze zmęczenia. Taka patologia trwa od lat a kolejne rządy mają na to odpowiedź: będzie lepiej za 10 lat. W myśl teraz jakoś to będzie. A pracownicy służby zdrowia, nie tylko lekarze nie będą ciągle pracować za dwóch. Kogo to burzy niech sam popracuje 24 h i następnego dnia idzie normalnie do pracy (bo przecież nie ma wolnego dnia jak w niektórych zawodach bo kto się zajmie pacjentami). A w perspektywie za parę dni kolejny dyżur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...