Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20 latkowie kupuja dziwne , ja mam 60 lat i bez zadnych prochów 18-stki pykam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche, co to się wyprawia ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
20 latkowie kupuja dziwne , ja mam 60 lat i bez zadnych prochów 18-stki pykam.
taaaa a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
taaaa a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Twój chłopak też łyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te lekarstwa to jedna wielka lipa,wyczajne placebo. Clavin który zastosowałem nie daje żadnych reakcji i o dziwo nie tylko u mnie. Sam poleciłem go koledze sugerując się tylko reklamą i on także nie stwierdził żadnego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie dzieciaki sięgają po środki tego typu? Ludkowie kochani, to co oni zrobią za 20 lat? Jak widać, na głupocie ludzkiej niezłą kasę można zbijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat i wspomagacze, ale mamy młodzież, dobrej gospodyni zawsze ciasto w ręku urośnie, także widać, jakie mamy kiepskie gospodynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
20 lat i wspomagacze, ale mamy młodzież, dobrej gospodyni zawsze ciasto w ręku urośnie, także widać, jakie mamy kiepskie gospodynie
hmmm moze i kiepskie gospodynie. Ale mawiają, ze z pustego, i Salomon nie naleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
20 lat i wspomagacze, ale mamy młodzież, dobrej gospodyni zawsze ciasto w ręku urośnie, także widać, jakie mamy kiepskie gospodynie
Oj tak święta racja dobrej gospodyni ciasto rośnie w rękach a dobry gospodarz zawsze swój zagonek potrafi zaorać efektownie i do końca nawet gdyby miało to trwać dłuuuugo nie zostawi skończonej pracy i mimo że i ja mam swoje lata też nie używam wspomagaczy więc jeżeli młodzież 20 letnia sięga po takowe to ja się nie dziwie że czarni z hifem obsługują białe dziewczyny jednocześnie obdzielając je dodatkami .Eh ta dzisiejsza młodzież cienka w te klocki jak widać jak pryta Palikota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...