Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lesbijki i geje zrobią w Lublinie walentynki

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 r. o 01:28 Powrót do artykułu
okaleczona jesteś to pewne tytułomania którą się posługujesz to jak rozumiem jakies zalecenie z warsztatu dla asertywnych na który uczęszczasz sobie w Swoim Lublinie? Powiedz cos wiecej o Swoim Lublinie, kiedy autostrada? kiedy renowacja Parku Saskiego? Czekam z niecierpliwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona napisał:
Lekarz ma racje. Co tu ukrywac geje sa srodowiskiem o zaburzonych zachowaniach. Zamiast bic im brawo, zdroworozsadkowy czlowiek powinien puknac sie powaznie w czolo. Mam wrazenie ze nieliczne, aczkolwiek przychylne homoseksualnej inicjatywie komentarze wpisuje jakis dyzurny gej-aktywista. Jak mantra... tolerancja.... tolerancja...tolerancja... tylko jakos wszyscy zapominaja ze tolerancja konczy sie tam gdzie znajduja sie granice wolnosci innego czlowieka. Moja w zaistnailej sytuacji wydaje sie byc wyraznie okaleczona. Pozdrawiam wszytskich mieszkancow mojego Lublina dr socjologii
Wiekszosc pisze ja i nie jestem gej aktywista jedynie studentem Prawa Pani doktor...a mysli Pani, ze hetero zaburzen nie maja...mialem praktyki w prokuraturze i sadzie w wydziale rodzinnym i nie letnich...ilosc spraw o pobicia wspolmalzonka,znecianie sie nad dziecmi i wspolmalzonkiem...gorzej niz tragedia...pytam sie gdzie to potepienie? Nie chodzi mi o tolerancje tylko o nie wtykanie nosa w nie swoje sprawy? co mnie interesuje z kim Pani sie wiaze, co Pani robi w domu? NIC A NIC i Pani tez inni nie powinni interesowa...mowi pani o wolnosci czlowieka, hmm...z tego co wiem to osoby homo same wybieraja, ale czy male dzieci molestwoane przez ksiezy wybieraly? czy bite zony wybieraja? Pani wolnosc jest okaleczona czym niby????? jako Socjolog powinna Pani uczyc sie o ludziach i ich szanowac, dostrzegac, ze ludzie sa rozni, ja nie wiem jakim cudem promotor przeposcil Pania przez przewod doktorski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetero napisał:
No wiec puknij sie w to czolo! Orientacja seksualna jest cecha niezmienna tak samo jak plec, kolor skory czy kolor oczu. Wasze nawolywania do dyskryminacji czy wrecz przesladowan osob homoseksualnych mozna porownac do dyskryminacji i przesladowan innowiercow czy tez osob o innym kolorze skory. TAKI SAM PRYMITYWIZM.
Płeć i kolor oczu są wpisane do dowodu osobistego. Wpiszmy też orientację seksualną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiekszosc pisze ja i nie jestem gej aktywista jedynie studentem Prawa Pani doktor...a mysli Pani, ze hetero zaburzen nie maja...mialem praktyki w prokuraturze i sadzie w wydziale rodzinnym i nie letnich...ilosc spraw o pobicia wspolmalzonka,znecianie sie nad dziecmi i wspolmalzonkiem...gorzej niz tragedia...pytam sie gdzie to potepienie? Nie chodzi mi o tolerancje tylko o nie wtykanie nosa w nie swoje sprawy? co mnie interesuje z kim Pani sie wiaze, co Pani robi w domu? NIC A NIC i Pani tez inni nie powinni interesowa...mowi pani o wolnosci czlowieka, hmm...z tego co wiem to osoby homo same wybieraja, ale czy male dzieci molestwoane przez ksiezy wybieraly? czy bite zony wybieraja? Pani wolnosc jest okaleczona czym niby????? jako Socjolog powinna Pani uczyc sie o ludziach i ich szanowac, dostrzegac, ze ludzie sa rozni, ja nie wiem jakim cudem promotor przeposcil Pania przez przewod doktorski...
a moze i iloraz inteligencji?? Panski nie bylby za wysoki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łups nie ten post cytowalem chodzilo mi o ten napisany przez urzednikaUSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka walentynkowa zabawa musi byc koniecznie poswiecona i poblogoslawiona przez "naszego","polskiego" katorabina jego ekselencje wszystkich mozliwych ekselencji abp Zydzinskiego.To przeciez postepowy,modernisticzy,nowoczesny ,ekumenistyczny cala geba klecha,obronca,ubekow,esbekow,cpunow,zydokomuchow a rowniez pedlow i lesbijek. Cikawe o ktorej i gdzie zostanie odprawiona walentynkowo-pedalska msza konsekrowana przez TW"Filozofa". Ja typuje modernistycznych Dominikanow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Basia~ napisał:
Taka walentynkowa zabawa musi byc koniecznie poswiecona i poblogoslawiona przez "naszego","polskiego" katorabina jego ekselencje wszystkich mozliwych ekselencji abp Zydzinskiego.To przeciez postepowy,modernisticzy,nowoczesny ,ekumenistyczny cala geba klecha,obronca,ubekow,esbekow,cpunow,zydokomuchow a rowniez pedlow i lesbijek. Cikawe o ktorej i gdzie zostanie odprawiona walentynkowo-pedalska msza konsekrowana przez TW"Filozofa". Ja typuje modernistycznych Dominikanow...
a co ma religia do orientacji seksualnej?? tak sie zastanawiam ile Pani ma lat...cale szczescie, ze tacy ludzie jak Pani zostali juz odsunieci od wladzy i miejmy nadzieje, ze nie powroca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a wiesz co ja powiem na to :> jezeli jestes lekarzem to poczytaj sobie troche historii medycyny, skad wzial sie wirus HIV, jak powstal jak ewoluowal...czy heterykow tepi sie tak jak osoby homo za posiadanie w sbie tego smiertelnego wirusa? chyba troche mniej bo ale niestety tez...a to przeciez od zwyklych heterykow sie wzielo...Simon Mol czy jak on tam sie nazywal hetero troche go potepiono ale czy az tak bardzo :> chyba nie bo cos temat ucichl...jestes Lekarzem? przysiega Hipokratesa :> a sorki w twoim wypadku przysiega Hipokryty...80 partnerow co to jest ja snam nimfomanke ktora 80 to zalicza w miesiac i jakos nie widze zeby ona byla tak potepiana :>
Jestem lekarzem i wiem, ze w srodowisku heteroseksualnym HIV to gora 1%, w twojej gej-paczce niestety jakies pozostale 99%. Podobnie jest z nimfomania. Zachowanie patologiczne, ale na obrzezach krzywej Gaussa. W slowniku homoseksualistw pojecie WIERNOSCI jest niestety artefaktem. I jeszcze jedno (mniej smaczne) odbyt i jego sluzowka nie jest naturalna droga do stosunkow seksualnych ... cienszy nablonek, mikrourazy, krwawienia. Infekcja HIV przy stosunku analnym jest kilakdziesiat razy bardziej prawdopodobna niz przy stosunku pochwowym. Skoncz wiec byc adwokatem diabla i martwych tez, bo sie kompromitujesz. I prosze, pisz w jezyku polskim. Rozumiem ze zamiast zagladania do tornistra niektorzy woleli zagladac gdzie indziej, ale pewne zasady w Polsce zobowiazuja... Z szacunkiem, ale bez akceptacji P.S. do wszytskich trzezwo myslacych. Skonczmy komentowac ten watek. Sa tematy milion razy wazniejsze niz skrzywione chucie podrostkow. Onkologia, ubostwo socjalne... znow za nasze (podatnikow) pieniadze ogranizowane sa hucpy i blazenady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łups nie ten post cytowalem chodzilo mi o ten napisany przez urzednikaUSC
Popieram urzędnikaUSC. Dlaczego mamy się wstydzić naszej orientacji seksualnej, czy mamy coś do ukrycia? Niech wszyscy wiedzą co lubimy robić w łóżku i z kim lub czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnikUSC napisał:
Płeć i kolor oczu są wpisane do dowodu osobistego. Wpiszmy też orientację seksualną
a moze i iloraz inteligencji?? Panski nie bylby za wysoki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co ma religia do orientacji seksualnej?? tak sie zastanawiam ile Pani ma lat...cale szczescie, ze tacy ludzie jak Pani zostali juz odsunieci od wladzy i miejmy nadzieje, ze nie powroca...
Co ma religia do orientacji seksualnej - pytanie świadczy o niewiedzy" 1) jesteś katolikiem - poczytaj Stary i Nowy Testament, 2) jesteś muzułmanem - polecam Koran, 3) jesteś Żydem - jw. Stary Testament, 4) jesteś ateistą - szkoda mi Ciebie, bo nie masz co czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godnie was przywitam, pokażcie się tylko pedały na ulicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomóż MW Stowarzyszenie Młodzież Wszechpolska ul. Wiejska 7 lok. 1 00-480 Warszawa Nr rachunku 64 1020 1097 0000 7302 0100 9141 Oddział 3 w Warszawie Kod SWIFT: BPKOPLPW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm jest czyms nienaturalnym... PODOBNIE JAK OKULARY, POLIESTER CZY KONTROLA URODZIN Homoseksualisci naklaniaja innych do bycia homo PODOBNIE JAK PRZEBYWANIE WŚRÓD WYSOKICH, SPRAWIA, ŻE ROŚNIESZ Homoseksualizm jest po prostu dziwny TAK JAK MAŁŻEŃSTWA MIĘDZYRASOWE I OWSIANKA W PROSZKU Ich też powinni zakazać Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Popieram urzędnikaUSC. Dlaczego mamy się wstydzić naszej orientacji seksualnej, czy mamy coś do ukrycia? Niech wszyscy wiedzą co lubimy robić w łóżku i z kim lub czym
A to jest akurat nie jest cecha widoczna. W dowodzie wpisuje sie cechy oczywiste, widoczne i niezmienne. A oczywistymi cechami sa - kolor oczu oraz wzrost w skali niski-sredni-wysoki. Nie wpisuje sie np koloru wlosow, bo ten wraz z wiekiem moze sie zmieniac. Tak samo jak ich ilosc na glowie. Orientacja seksualna czlowieka jest cecha nie zawsze oczywista nawet dla samej osoby, ktorej ona dotyczy, niewidoczna dla osob postronnych i w niektorych sytuacjach zmienna (u osob biseksualnych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysysacz myśli napisał:
Godnie was przywitam, pokażcie się tylko pedały na ulicy!
Wysysacz, to radze ci zmień nick zanim staniesz do walki, bo z takim zostałbyś obśmiany nie tylko przez gejów ale i Majkę Jeżowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Co ma religia do orientacji seksualnej - pytanie świadczy o niewiedzy" 1) jesteś katolikiem - poczytaj Stary i Nowy Testament, 2) jesteś muzułmanem - polecam Koran, 3) jesteś Żydem - jw. Stary Testament, 4) jesteś ateistą - szkoda mi Ciebie, bo nie masz co czytać...
ad. 1-3 STEK BZDUR SPRZED KILKUSET LAT ad.4. - mam ciekawsze lektury niz powyzsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualistom i nie homoseksualistom polecam przeczytanie fragmentu Pisma Świętego to jest List do Rzymian 1,18-32. Jeżeli ktoś nie znajdzie to może ma inne wydanie niż ja bo ja mam nowe to niech wtedy przeczyta początek Listu do Rzymian Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie się pokazujemy na ulicy. Tylko Ty, wysysaczu myśli niedowidzący jesteś. Bo nawet nie wiesz, że Twój sąsiad jest gejem a znajoma lesbą jednak boją się przyznać. Powód? Nienawiść. "What goes around comes back around" - oby wam przysrało ze zdwojoną siłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedałki adolf jak by żył to by z wami zrobił porzadek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...