Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lesbijki i geje zrobią w Lublinie walentynki

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 r. o 01:28 Powrót do artykułu
Wzru szające jest stwierdzenie, że "kochający inaczej" potrafią tworzyć sycące emocjonalnie związki. Super określenie!!! Ile w tym poezji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wzru szające jest stwierdzenie, że "kochający inaczej" potrafią tworzyć sycące emocjonalnie związki. Super określenie!!! Ile w tym poezji...
tylko pedały sie wzruszaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak stwierdzanie, że pedały rżną się na każdym łuku sklepowym i trzeba ich słać do gazu to równie dobrze można napisać, że każda dziwka puszcza się tylko raz. W Was wszystkich jest tyle obłudy, sarkazmu i wszelkiej maści określeń nienawiści społecznej, że aż głowa boli. Sam jestem pedałem, nie jest mi z tym źle, bo mam PRZYJACIÓŁ, którzy są ze mną. W związkach homoseksualnych 50% to dupoje*cy, którzy walą tele i inne takie pomysły, ale występuje prawdziwa miłość. Przykład - znajomy jest ze swoim partnerem prawie 14 lat, bez zdrady, kłamstwa i z wielką miłością. Ciesze się, że jestem z Poznania, który jest bardziej tolerancyjnym miastem, chociaż i tu zdarzają się wyjątki. Nie jestem osobą wierzącą, ale Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Życzę Wam wszystkiego co najgorsze, Wam - osobom, dla których miłość homoseksualna jest czymś obrzydliwym i kategorycznie przesłaniacie się Pismem Świętym i lekarskimi badaniami, które są jak najbardziej wyssane z palca. Brzydzi Was seks analny? A kobiety w ciąży? Mają chcicę to co? Muszą zaspokoić swoją rządzę, a nie mogą "normalnie" i trzeba na odwrót. Ech, żałuję, że Polska B jak i Polska jest tak zacofanym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wont pedały z lublina,wy jesteście gorsi od zwierząd nawet pies z psem nie będzie się kopulować ,pluje na was:aa-tfuu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co wspólnego mają matki wszystkich pedałów z papugami??? Obsrany patyk :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble napisał:
Wiecie co wspólnego mają matki wszystkich pedałów z papugami??? Obsrany patyk :-)
Jeśli tak twierdzisz, to jesteś idiotą. Żart kiepski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tak. napisał:
Przykład - znajomy jest ze swoim partnerem prawie 14 lat, bez zdrady, kłamstwa i z wielką miłością.
ide sobie rzygnac... ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci którzy krytykujecie tak zajadle homoseksualizm....zobaczcie w jaki sposób wy się wypowiadacie Jak Faszyści!!!!!!!!!!!!!!!!!A najlepsze jest to że dwie trzecie wypowiadających sie uważa się za katolików ŻENUJĄCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD MI ŻE ŚMIECIE SIE NAZYWAC LUDZMI LUDZIE MAJĄ JAKIEKOLWIEK UCZUCIA A WY??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc totalnym dnem... zeby babrac sie w gownie... Nic dodac nic ujac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick11 napisał:
Wont pedały z lublina,wy jesteście gorsi od zwierząd nawet pies z psem nie będzie się kopulować ,pluje na was:aa-tfuu!!!!!!!
Typowy przykład!!!!! dzisiaj na nas plujesz a w niedziele do kościółka i modlił się będziesz i żałował za grzechy a od poniedziałku i tak będziesz taki sam ........jesteś bardziej fałszywy niż rudy jamnik Ps: Pies z psem też kopuluje sam widziałem !!!!!.....ha ha ha ale cóż Ty możesz wiedziec skoro tak jesteś zaślepiony nienawiścią ????? POCZYTAŁ BYŚ ZANIM SIĘ WYPOWIESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do obejrzenia (ale w całości) =] L I N K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIETNY FILM. UBAWIŁEM SIĘ JAK NA PLEBANI ... WSZYSTKICH BOJOWNIKÓW AKCJI "POLSKA IRANEM EUROPY" PRAGNĘ POUCZYĆ, IŻ HOMOSEKSUALIŚCI TAK SAMO RADZĄ SOBIE Z DROBNOUSTROJAMI ZAWARTYMI W CZĘŚCIACH KAŁU JAK PARY HETERO- ZA POMOCĄ PREZERWATYW ! ŻEGNAM HETERO-TĘCZOWYM POZDROWIENIEM "MYDŁO LUBI ZABAWĘ!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo taka jest prawda, geje są ze sobą tylko dla seksu bo na kazdej tej ich zasranej paradzie nei całują się, nie rozmawiają, tylko liżą się jak obleśne zwierzęta. WON ZE ŚWIDNIKA CWELE, POKAŻCIE SIĘ NA MIESCIE A ZOSTANIECIE ZAATAKOWANI, JEŻELI MACIE MNIE W TYM MOMENCIE ZA FASZYSTĘ LUB NAZISTĘ TO NIE CZUJĘ SIĘ LEPSZY OD NIEH ALE TEZ GORSZY OD WAS! **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek napisał:
Zapraszam do obejrzenia (ale w całości) =] L I N K
Super filmik polecam zjechałem przy nim swojego partnera Mirka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC WSIOWEGO LUBELSKIEGO CIEMNOGRODU LUBLIN NA STOLICĘ KULTURY 2016 RÓWNOŚĆ I TOLERANCJA ZAGOSZCZĄ W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM, DO TEGO POSTULATU DOŁĄCZAM TANIĄ WÓDKĘ NA STARÓWIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bylo do przewidzenia. Lublin prezentuje poziom zacofanych azjatyckich miast rodem z Iranu! Po co modernizowac polaczenie ze stolica, cimnogord jest samowystarczalny a okoliczne wsie maja wysztkie udogodnienie w "sity lublyn". Metropolia Wschodu albo raczej zachodniej Azji, żałosne.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam te komentarze i widzę, że dalej mam powody do wstydu za swoje miasto (czytaj mieszkańców). Muszę tu niestety podkreślić, że stereotyp rozwiązłości itp może i jest poniekąd słuszny ale patrząc na laski, które ru... się co rusz z nowym facetem i facetów co to wyrywają sobie co rusz nową d..ę na dyskotece, nie mogę się zgodzić że to tylko problem homoseksualistów :-) Prawdopodobnie gdybyśmy "nie wchodzili sobie nawzajem do łóżka" a zajęli się tym co robi nasza dziewczyna albo nasz chłopak to żyło by się nam lepiej :-) ale któż w tym zacofanym mieście ma czas na własne życie skoro można żyć cudzym kosztem i wtrącaniem się w NIE swoje SPRAWY INTYMNE??? Pomysł na Walentynki mi się podoba. Prosty układ! Kto nie chce ten nie przychodzi (np. ja nie przychodzę) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.....hm..... Bardzo mnie korci , aby wyrazić swoje zdanie......i czuję , że zostanę natychmiast "zjechana".....ale niech tam ! Powiem i ja co myślę.... Otóż , odpowiem filozoficznie....... Nie pochwalam takiego sposobu na życie , ale i nie potępiam...../ W kobietach się też nie kocham/ Podchodzę do sprawy spokojnie....Niech każdy żyje własnym życiem ...........A ICH ŻYCIE - ICH WYBÓR !!! Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ TO NIE MÓJ PROBLEM !!!!! Dlatego też, to właśnie ja , nie powinnam być agresywna , nie powinnam ubliżać , a jeśli coś mi nie odpowiada to nie powinnam zwracać na to uwagi.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kibicem Motoru. Kocham ten Klub i kocham to Miasto. Ale kocham też mojego chłopaka. I naprawdę wstyd mi za to co tu piszą niektórzy ludzie uważający się za kibiców Motoru. Kibice RKSu zawsze byli tęczowi. Wiem bo już długo chodzę na mecze i znam wielu kibiców. Czasami trochę się wstydzą tego że wolą chłopców, ale wiem że lubią. I wiem że wielu z nich przyjdzie na Walentynki. Buziaki Chłopaki! Kocham Was! GejMotorowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...