Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Daniewski straci stanowisko w Radzie Miasta?

Utworzony przez hydraulik, 26 sierpnia 2012 r. o 20:44 Powrót do artykułu
to oczywiste że Daniewski pozytywnie zaopiniował nagrodę dla prezesa MPWiK , przecież to kolesie. Pan Daniewski jeszcze nie tak dawno pracował tam dzięki uprzejmności pana prezesa. Ręka rękę myje. Swojego czasu prezes MPWiK dał mu przeczekac cieżkę czasy i dał schronienie to teraz Daniewski się mu oddźwięcza i pozytywnie opiniuje wysoka nagrodę. Nie dobrze się robi z przez ciągłe afery z udziałem rodziny Daniewskich i ich układy. Wieczne afery z działem żony Grażyny słynnej pani dyrektor , dziwnym trafem ciągle umażane z braku dowodów. W urzędzie miasta pracuje połowa jego rodziny , nie wazne że bez kwalifikacji i bez wyższego wyksztalcenia ale za to z "plecami"Leszak Daniewskiego. założę się że i tym razem mu się upiecze a jeśli nawet nie to kolesie partyjni z PO jakoś mu to wynagrodzą. Załozymy się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego Daniewskiego trzeba przegonic gdzie pieprz rośnie...i jemu podobnych. Dziwne że tyle czasu wszytkie afery z nim i jego żoną związane umykają odpowiednim władzom.....zatem drodzy wyborcy zapamiętajcie tą twarz i to nazwisko"DANIEWSKI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co wyprawia jego żona,pod przykryciem swego męża,to woła o pomstę do nieba! Pogonić tę familję z życia publicznego Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
A to co wyprawia jego żona,pod przykryciem swego męża,to woła o pomstę do nieba! Pogonić tę familję z życia publicznego Lublina!!!
"pod przykryciem swego męża" to wszystko OK. Żadna kobieta nie płacze przynajmniej.Cudzych nie zaczepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To małżeństwo zlikwidowało wszystkie pomosty mieszkańcom Zemborzyc-rdzenni nadrzeczni ludzie nie mają gdzie trzymać łodek-to jest działanie nieludzkie i bezsensowne w stylu -ja tu rządzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan daniewski to człowiek pomyłka,radny z zemborzyc dla których nic nigdy nie zrobił,darmozjad,żona pani dyrektor szkoły w zemborzycach to czysty nepotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........Odwołania domaga się grupa radnych PiS..... Chociaż jedno z nielicznych,dobrych uzasadnień PiSiaczków.Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałem na tego wrednego typa cóż popełnia się w życiu błędy ale sie i na nich uczy taka piosenka mi się przypomniała odpowiednia http://www.youtube.com/watch?v=MMtyJw9Dd8A&feature=relmfu
Ostatnio edytowany 27 sierpnia 2012 r. o 09:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmniej aktywny radny, nic nie robi dla miasta nie mówiąc o Zemborzycach. Wszysto co udało się zmodernizować lub na nowo wykonać powstało dzięki funduszom, które się Zemborzycom należą-tak jak każdej innej dzielnicy! Oboje z żoną despoci, nie szanuja innych-nawet rodziny. Ich motto życiowe- KASA! DUZO KASY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywiste że Daniewski pozytywnie zaopiniował nagrodę dla prezesa MPWiK , przecież to kolesie. Pan Daniewski jeszcze nie tak dawno pracował tam dzięki uprzejmności pana prezesa. Ręka rękę myje. Swojego czasu prezes MPWiK dał mu przeczekac cieżkę czasy i dał schronienie to teraz Daniewski się mu oddźwięcza i pozytywnie opiniuje wysoka nagrodę. Nie dobrze się robi z przez ciągłe afery z udziałem rodziny Daniewskich i ich układy. Wieczne afery z działem żony Grażyny słynnej pani dyrektor , dziwnym trafem ciągle umażane z braku dowodów. W urzędzie miasta pracuje połowa jego rodziny , nie wazne że bez kwalifikacji i bez wyższego wyksztalcenia ale za to z "plecami"Leszak Daniewskiego. założę się że i tym razem mu się upiecze a jeśli nawet nie to kolesie partyjni z PO jakoś mu to wynagrodzą. Załozymy się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko jego rodzina pracuje w UM Lublin ale też dzieci ich znajomych" ze to niby przypadkiem się dostał bo akurat było miejsce i jemu jednemu się udało".Powinni wszystkich ich zwolnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...