Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewicowa wizja kultury w Lublinie

Utworzony przez Przemysław Leniak, 16 października 2014 r. o 09:05 Powrót do artykułu
ciekawe ile musiałbym zapłacić Wiejakowi za taki tekst?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile dała Gruszka?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruszka niech cos powie na temat gospodarki czy inwestycji w mieście, na konferencji tylko Żukowi przytakiwała, że ma racje , że się zgadza itd., teraz  kultura sie zajęła, jak ludzi kandydujący na tak ważne stanowisko nie maja podstawowej wiedzy i honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslalem ,ze Pani lewicę reprezentuje nie Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam w d... kulturę. Ja chcę zarabiać w Lublinie normalne pieniądze, a nie zapomogi!!! A tak jeszcze zapytam: to pani za przeproszeniem doktor się przekwalifikowała ze stomatologii na specjalistę od kultury i sztuki? Podczas przyjmowania swoich pacjentów za dużo kultury ze swojej strony nie ujawniała, więc teraz zupełnie nie rozumiem, skąd zainteresowanie tematem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm chyba 3 tys zł kosztuje taki tekst ale gdzie on ma napisane że to materiał wyborczy? Kodeks Wyborczy tego wymaga przecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno "lewica" to sprawy zwykłych ludzi, pracowników...A ta pani to zwykła palikociara gadająca typowo lewackie - nie lewicowe - bzdury. W lublinie potrzebujemy pracy i chleba (chleba właśnie z pracy, nie z łaski) - nie igrzysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego od  "chleba" i "igrzysk" blagam  zmien juz taśmę to samo od kilku tygodni, bądź kreatrywny i  wymyśl cos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu pani z lewicy startuje czy od Palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto wracaj do garów bo zabierasz się za rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to honoru nie mają , a ta Pani to w ogóle mysli ,ze prezydentura to zabawa...nie głosujcie na takie osobniki ja pani, pan Muszynski i Pan od waluty własnej, nie pamietam jak się nazywa. Czy w tym mieście nie ma normalnych ludzi, pomijając oczywiście poważną kandydaturę Żuka, ale to o reelekcję Pan Przeydent się stara, mi chodzi o nowe twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale nie ma pani pojęcia o kulturze i sztuce. Jakoś nigdy nie spotkaliśmy się w żadnym z lubelskich teatrów, na żadnej premierze, nawet w kinie! Ciągle tylko gada pani o cenzurze, choć pewnie i tej sprawie się pani zbyt uważnie nie przyjrzała. Kultura to również osiedlowe domy kultury, bilbioteki, galerie. Bywa tam pani w ogóle??Czy tylko przechodzi obok w drodze na wizytę u kosmetyczki i fryzjera??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to wstydu niekorzy nie mają aby tylko wystartowac wiedzy nt. samorządu nie mają, bo niby skąd i co kilka dni wyskakują z pomysłami ktore albo sa nierealne-jak te lokale bezpłatnie od miasta a teraz przyszedł czas na kulturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego od  "chleba" i "igrzysk" blagam  zmien juz taśmę to samo od kilku tygodni, bądź kreatrywny i  wymyśl cos innego
jak tylko kandydaci zaproponują, a juz jako rządzący zrealizują postulaty pracy (nie jako państwowych przedsiębiorstw, wystarczą dobre uwarunkowania np podatki itp) to ludzie przestaną wołać za "chlebem" i w spokoju zasiądą do oglądania "igrzysk". A póki co, jak tak boli to wołanie, to nie czytaj, siądź sobie na swoim stołku płaconym z naszych, mieszkańców Lublina, pieniędzy i przynajmniej się zamknij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WsZyscy Ci kandydaci to powinni najpierw nauczyć się obowiązującego prawa,aby nie obiecywac ludziom rzeczy, których zabrania prawo to do pani Gruszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...