Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liceum Staszica w Lublinie

Utworzony przez Ambitny, 21 stycznia 2015 r. o 20:41
Przepraszam błąd *na haju 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam błąd *na haju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dla mnie juz za pozno bo wlasnie tam ide we wrzesniu ale ciekawy jestem jak to u mnie bedzie.mysle ze dyrektor bedzie faworyzowal w tym roku nie tylko mat-fizy i ib bo do klasy do ktorej bede chodzil (mat-geo-ang) bylo sie najciezej dostac.na dodatek moj dziadek nalezy do czlonkow rady absolwentow czy cos takiego i dyrek go zna i bardzo lubi i szanuje,wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak zle(jasne... ;D)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat fiz inf miał najwyższy próg w całym województwie: 173.5. Można to zobaczyć na ostatecznych listach przyjętych wewnątrz szkoły. Mat geo miał coś ok 150 więc napewno nie najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z was pisal, ze nie oplaca sie isc do sztaszica jesli nie idziemy na ib -dlaczego? chcialabym pojsc na ten profil ale martwia mnie te wszystkie opinie ale moze nie bedzie tak zle? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy moglby ktos mi odpowiedziec bylabym wdzieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem od kolegów i koleżanek na IB jest przesadnie ciężko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Zamoya, ale mam znajomych w Staśku i powiem jedno - nie ma co sobie głowy zawracać. Idź do IV, V albo do IX. Podwale też jest całkiem ok. Tam walczą o ucznia. Te trzy licea to są jakieś żarty. Wiadomo - zależy na jakich nauczycieli trafisz. Ja jestem w zamoyskim na biol-chemie, moi znajomi ze staśka również. Uczysz się sam, nikt ci nic nie pomaga. Zadają Ci partię materiału do nauki w domu i tyle. Na polskim oddasz rozprawkę i ona przepada, bo nikt jej nie sprawdzi. W gimnazjum miałam średnią 5.5, teraz w Zamoyskim ledwo na 3.1 dociągnęłam. Wiadomo - oceny się nie liczą, ale jak za każdym razem uczysz się po nocach i dostajesz 1, to coś cię trafia. Dlaczego dostałeś 1, przecież tyle się uczyłeś? Bo nauczyciel postawił sobie wymagania, o których nawet ci nie powiedział. W Unii też mam znajomych, tam też jest podobnie. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to mów. :)
 Tak, tak, pomagać uczniowi wg ciebie to stawiać mu dobre i bardzo dobre oceny ; ) To, że uczysz się po nocach nie ma znaczenia jeśli nie przyswoiłaś/eś określonej partii materiału. Sprawdzam właśnie  pracę dyplomową "genialnej studentki", która w liceum "walczącym o ucznia" miała same piątki: poprawiam błędy ortograficzne, zdania, z których nic nie można zrozumieć i spis piśmiennictwa, bo genialne dziewczę nie jest w stanie zrozumieć wymogów dotyczących zapisu artykułów, z których korzystała (mimo, że w ma podany przykład). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie przybliżyć z których przedmiotów slabo uczą w Staszicu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad klasą mat - inf. Napiszcie, czy warto? Z którym nauczycielem są problemy? Prawda, że ten Kamiński nic nie uczy, tyko wymaga i jedynki stawia? A matma na jakim poziomie w tym profilu? Uczą czegoś, czy na korki trzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie miałem styczności z Panem Kamiński ale z opowieści kolegów mówią, że jest to bardzo dobry nauczyciel. Sam niestety z braku styczności nie mogę potwierdzić. Na pewno zapamiętasz jego fryzurę. Jedyny łysy z długimi włosami :D. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakich jeszcze przedmiotów nie polecacie nauczycieli w Staszicu? A z których uczą dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na etapie wyboru szkoły. Podpowiedzcie, czy dobrze przygotowują w Staśku do matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym w tym roku aplikować do tego liceum, czytając jednak wszystkie opinie, mam duże wątpliwości, czy to będzie dobry wybór? Proszę o szczere opinie, zwłaszcza o klasie z rozszerzonymi przedmiotami - językiem polskim, historią i wos-em. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też idę w tym roku na polski, historię i wos. Mam nadzieję, że się dostanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako absolwentka tej szkoły bardzo żałuję wyboru. Nauczyciele nie uczą, cała praca jest przerzucona na ucznia. Do staszica idą zazwyczaj najlepsze osoby z województwa, szkoła ma dobre wyniki tylko dzięki ich samodzielnej pracy w domu i na korepetycjach. Chodziłam na biol-chem, w klasie 32 osób przynajmniej 28 chodziło na korki z biologii, chemii i matematyki bo nasza nauczycielka przychodziła na lekcje raz na 3 msc. Lekcje biologii polegają na czytaniu podręcznika na głos, wymagania kosmiczne. Chemia spowodowała, że do tej pory nie przejdę przez Al Racławickie bez mdłości. Przez 3 lata nauczycielka wyżywała się na nas, pamiętam sytuacje kiedy udawała osła podczas odpowiedzi ucznia przy tablicy, potem z wielką satysfakcją postawiła mu 1. Uważam, że ta osoba zdecydowanie minęła się z powołaniem, najbardziej pasowałaby na nadzorcę w obozie pracy ze względu na swój sadyzm. Moja klasa była kompletnie niezgrana, często zastraszona. Czasy liceum wspominam jako najgorsze 3 lata życia. Zdedydowanie nie polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, do nauczania chemii w klasie biologiczno-chemicznej oddelegowano wyżej wspomianą,  legendarną już, panią Agnieszkę A. Na takie kuriozum i takie marnotrastwo potencjału i czasu młodzieży może sobie pozwolić tylko dyrektor Stoń. Nauczanie chemii odbywa się na korepetycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się, że legendarna chemiczna Agnieszka A-Kukiełka to jakiś żart. Byłem w klasie humanistycznej więc z chemią nigdy się nie lubliśmy. Znajomi z biolchemów posiadali to samo zdanie o "chemiczne" czyli, że jest jednym wielkim zerem. Przy okazji sorka Bajda-Kowalczyk rewelacyjna też nie jest. Drugi najgorzej wspominany nauczyciel po sorce A. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietne podsumowanie nic dodac, nic ujac. Nauczyciele to stara kadra nie majaca pojecia o nowej maturze, niewielu jest egzaminatorami ( a napewno nie w humanie) Dreczenie uczniow sprawia nauczycielom przyjemnosc. Czy w ten sposob poprawiaja swoje niskie ego?? Nie ma mozliwosci nie chodzenia na korki. Wyniki matury? Coz to sukces nauczycueli korepetytorow. Najgorszy jest human a przereklamowana p. Ewe powinna dosiegnac reka sprawiedliwosci za mobbing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...