Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liczą samochody na ulicach Lublina

Utworzony przez wqwiony mieszkaniec, 11 października 2012 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Serdecznie zapraszamy liczących na skrzyżowanie Ducha Solidarności Północna. Na Ducha i Północnej będzie łatwo policzyć bo wszyscy stoją o gigantycznym korku i nic nie trzeba nagrywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś widziałem liczących na Solidarności-Sikorskiego o 16.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy z tym korkiem na Willowej/Ducha, da się żyć..... max 10 min spokojnego zjazdu więc większe korki są w Lublinie, owszem jak się wpuszcza cwaniaków z północnej to i można postać. Mieszkam tam i codziennie między 6.30 a 9.30 mam okazję jeździć i powiem, że do warszawskich standardów korkowania się to pikuś a malkontenci ciągle będą narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Nie przesadzajmy z tym korkiem na Willowej/Ducha, da się żyć..... max 10 min spokojnego zjazdu więc większe korki są w Lublinie, owszem jak się wpuszcza cwaniaków z północnej to i można postać. Mieszkam tam i codziennie między 6.30 a 9.30 mam okazję jeździć i powiem, że do warszawskich standardów korkowania się to pikuś a malkontenci ciągle będą narzekać.
W doopie mam wszawke i jej korki. Poczekaj jak zacznie się przebudowa warszawskiej i solidarności to z 10 min zrobi się 30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jest jak dojeżdżam do Lublina, już od godzinie 7 rano są takie korki, że dziękuję. chodzi mi o kraśnicką, najgorsze korki są od Peugota aż do Sikorskiego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast liczenia weźcie się za skuteczną kontrolę strafy parkowania bo znowu zawalona jak dawnymi czasy a 1/3 aut bez biletu blokuje miejsca dla innych kierowców!! To nie tak miało być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmierzcie na ul. Bursztynowej - tu wśród bloków przejeżdżają dziennie tysiące samochodów - bo nie ma innej drogi i nikogo to nie obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodney napisał:
Zamiast liczenia weźcie się za skuteczną kontrolę strafy parkowania bo znowu zawalona jak dawnymi czasy a 1/3 aut bez biletu blokuje miejsca dla innych kierowców!! To nie tak miało być...
Płac i placz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jedna pani, to nawet znaczyła samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysa napisał:
A jedna pani, to nawet znaczyła samochody
Wyjąkowa pani i specyficzny sposób liczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomiary mogą posłużyć miastu do zmiany cykli świateł na skrzyżowaniach."- polska, a lubelskie to już największa wiocha zbita dechami. w europie zachodnie, baa nawet w czechach czy na słowacji takie pomiary w większych miastach prowadzi się dwa razy do roku. lublin pod względem synchronizacji ruchu to kiła i mogiła, odpowiada u nas za to jakiś ograniczony umysłowo przygłup który siedzi w zapierdziałym dresie i dłubie w nosie. bardziej płynny ruch jest w warszawie czy krakowie który jest wiecznie rozkopany. lublin to brud, smród i ubóstwo - intelektualne też, zwłaszcza urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego jak wyjdzie z obliczeń, że jest duży ruch jak i tak zamkną ulice ot tak dla zasady na przekór wszystkim. Po co prowadzić badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...