Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liderzy Solidarnej Polski zjadą do Lublina

Utworzony przez lucypher, 18 lutego 2012 r. o 14:37 Powrót do artykułu
kurski cham drogowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy to judasze i to niezależnie od tego jaką opcję reprezentują. Zawsze na widoku maja kasę. Dobro narodu?? Śmiech! Wjeżdżają na naszych grzbietach na salony czy to jako radni czy też posłowie i senatorowie. Bawią się naszym kosztem. Ciemny lud wszystko kupi tylko trzeba w odpowiedni sposób włożyć do jego mózgu. Nie ważne czy to Z z PiS/SP czy M z SLD albo P z Ruchu Palikota albo z S z PO wszędzie chodzi o jedno : pieniądze do własnej kiesy, do kiesy znajomków itp... Ja już nabierać się nie dam! Wybory na które chodziłem od 20 lat olewam totalnie. Przynajmniej nie bede mial do siebie pretensji że wybrałem miernotę , cwaniaka,złodzieja czy kukiełkę! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kampania buraczana się zaczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...