Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lidl chce budować w śródmieściu

Utworzony przez STOP, 24 lutego 2009 r. o 21:42 Powrót do artykułu
NIE!!! Stop Lidlowi!!! STOP!!! Wybudują kolejną stodole... Niemcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zamiast kolejnego sklepu nie lepiej przeznaczyć ten teren pod zabudowę biurową itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w warunkach zabudowy zastrzec że nie można tam budować LIDLA.... oj szkoda że nie można , ale czy przypadkiem nasz Architekt Miejski Pan Gurbiel lub jego zięć nie projektowali ostatnio sporo dla Lidla, coś mi się obiło o uszy ale nie jestem pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli okaże się, że w tym miejscu, niemal bezpośrednio przy Placu Litewskim powstanie Lidl czy inny badziew to znaczy, że nasi lubelscy decydenci nie mają za grosz chęci na poprawę wizerunku Lublina. Cieszę się, że słychać głosy krytyki pod adresem "gurbieli" i całego tego bractwa. Nie dajmy im szans na zrobienie europejskiej stolicy hipermarketów 2016. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu tylko nie Lidl, tam powinna powstać normalna kamienica 3 piętrowa nie wyższa i koniecznie parking podziemny na przynajmniej 100 aut. Mamy już w Lublinie 4 Lidle i 5 w budowie przy Armii Krajowej; a teraz 6 i to w tak ważnym miejscu widzicie te samochody kursujące wąziutka uliczką do klocka Lidlowskiego - ohyda. Po za tym już Lidl zniszczył zabytkowy dworek w Olsztynie i wspaniale ozdobił starówkę w Elblągu - Lidl ręce precz od zabytków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe , nie pozwolmy tej biedronce dla bogatszych budowac tam czegokolwiek,bo juz calkiem zwatpie w to maisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIDL to dziadostwo, nawet jak postawią budynek trochę lepszy niż ich typowe stodoły to i tak dalej będzie sprzedawać dziadostwo. Może Eldorado zrobić coś dla miasta - podkupi działkę i wybuduje tam chociaż swoje stokrotkowe delikatesy. Albo ktokolwiek inny, chyba od Lidla gorszy będzie tylko szrot. A swoją drogą prezes Automobilklubu też chyba powinien zastanowić się komu sprzedaje działakę którą pewnie kiedyś dostali od miasta za symboliczne pieniądze, albo nawet za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI ,W ŚCISŁYM CENTRUM SKLEP Z BADZIEWIEM O ŚMIECIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam gdzie sa teraz panowie urbanisci,co tak krzycza o zabudowaniu placu obok teatru w wiecznej budowie,pytam sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec swiata napisał:
Ja sie pytam gdzie sa teraz panowie urbanisci,co tak krzycza o zabudowaniu placu obok teatru w wiecznej budowie,pytam sie.
ja tez sie pytam. otherwise, centrum Lublina juz ze szczętem zdziadzieje, jeszcze parę banków dostawić i kicha po całości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie na KALINIE JEST duzy obszerny wąwoz podjazd jak dobrze ktos pomysli a u nas niema hipermarketu najblizszy na turystycznej Leclerc ale nikt sie tym nie interesuje Bo administarcja twirdzi ze trzeba po wąwozie spacerowac ad sklepu to niestety niem kazdy swego samochodu tak jak sie podorabiali na nas i jeszcze bronią terenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to glupota i brak gustu bo w srodmiesciu to lepiej wyremontowac Centrum Galerie i wiele innych tak jak na zachodzie są nawet windy widoczne na dworze pomalowane na złoto i to zacheca klientow Ponadto takie hipermrkety muszą sami walczyc gdzie by sie ustawic ale mieszkaniec ma prawo decydowac Ja osobiscie jestem za tym aby powstal w wąwozie na KALINIE PRZY RICEMANA TAM GDZIE BOISKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...