Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liski z włóczki powstają w Lublinie. Szale mogą dostać tylko nieliczni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2020 r. o 22:12 Powrót do artykułu
??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AutoReklama. Kto na tym tu zarabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne, chętnie zakupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny vege-oszołom :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja pacze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widać całego liska, ale z tego co jestem w stanie dostrzec, estetyką nawiązuje do czechosłowackich i radzieckich bajek sprzed kilku dekad. Nie założyłabym tego ja, i dziecka też bym w to nie ubrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co brzydzi, to słówko ,,nietrupki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i?? Buhehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też tak możecie zareklamować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebnieta w łeb baba i tak nie wygra !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł! Liski śliczne, chociaż ruana bardziej mi się podoba, kolory pięknie dobrane. Powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co cie obchodzi cudzy portfel polaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebnięta w łeb baba to ty komentująca osobo haha polaczki już obsrani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo kolejny obsrany haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś cie namawia do zakupu i ubioru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za ten artykuł. Bardzo spodobało mi się podejście tej Pani do wielu kwestii, a te liski naprawdę są wyjątkowe i niepowtarzalne. Dużo chętniej założyłabym (i sobie i dziecku) takiego cudaka, w którego wykonanie ktoś włożył kawał serca, niż byle szmatę z sieciówki uszytą małymi azjatyckimi rączkami, która rozwali się po kilku praniach. Chciałabym mocno aby w naszym społeczeństwie było więcej takich pomysłowych, wrażliwych ludzi jak p. Patrycja (i mniej sfrustrowanych zgredów jak tu w komentarzach ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny artykuł i cudowne bohaterki tegoż :D  Dziwne, że aż tak wiele osób przeczytało ten artykuł totalnie bez zrozumienia :D Nie będę nikogo obrażać bo nie warto zniżac się do poziomu niektórych komentujących. Dla Patrycji wielkie uznanie za wiare we własne przekonania i wprowadzenie ich w życie. Przynajmniej robi to w co wierzy a nie puszcza bąki na waitr :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sara to chyba koszehna jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...