Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lista faszystów Antify: Wśród 450 osób jest 9 z Lublina

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2012 r. o 18:12 Powrót do artykułu
oki to twoje rodzinne sprawy... oczywiście stosowne informacje prześlę do prokuratury sprawę powinni prowadzić ludzie nie związani nawet pośrednio ze środowiskiem przestępczym twoje zaś afiliacje wobec takowego nie sa tajne do admina i redakcji dziennika niestety też musze w tej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
Oki Agata jak chcesz... czy ja mam pisać do redakcji Dziennika i innych mediów w sprawie twojego "moderowania" i związków z Antifą oczywiście muszę również powiadomić prokuraturę że kolejny prokurator musi być ze sprawy wyłączony ze względu na działalność jego rodziny tego chcesz? jesteś pewna?
Czyli mam rozumieć, że pani Agata "moderator" i pani prokurator mają te same geny? Chodzi o "polowanie na czarownice" wspólnie z takimi "łowcami faszystów" jak HOMO FABER i NIGDY WIĘCEJ pod bacznym okiem GAZETY WYBRAŃCZEJ. http://m.lublin.gazeta.pl/lublin/1,106513,10837916,Prokurator___Mobilizacja_srodowisk_neonazistowskich_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dla Ciebie usuniecie wpisu zawierającego "Sieg Heil" jest polowaniem na czarownice, to owszem, jest tak jak napisałeś. PS Co to się porobiło. Dla Was jestem zaangażowaną antyfaszystka bo usuwam "Sieg Heil", dla wielu antyfaszystów mogłabym znaleźć sie na tej liście ze wzgledu na moje prywatne przekonania raczej dośc odległe od lewicy ))
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 11:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie tylko o geny idzie Moderator społeczny Folkatka niejednokrotnie publicznie deklarowała poparcie dla środowiska lubelskiej Antify jako moderator ma dostęp do wielu danych użytkowników portalu Pomimo tego że znam Agatę osobiście uważam że w tej sytuacji nie jest osoba wiarygodną w taki przecie sposób powstała podobno lista o której traktuje komentowany artykuł - poprzez kradzież danych osobowych. Przykro mi ale ta sytuacja jest chora. Przemek Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjasniam Przemuś. Nie mam żadnego dostępu do danych uzytkowników forum, np. numerów IP. Zostało mi to na wstępie zakomunikowane, że takowego miec nie będę, zresztą - ja się za specjalnie nie upominałam o niego (bo po prostu nie chciałam, po co mi ta wiedza). Insynuwanie mi, że mogłabym wykradac czyjekolwiek dane osobowe na potrzeby działań łamiacych prawo jest kolejnym przykrym atakiem, jakiego dopuszczasz sie wobec mnie. A odnośnie mojego poparcia dla Antify - wyjasniałam juz wiele razy. Nie popieram działań łamiących prawo, nie popieram działań zmierzających do fizycznej konfrontacji. Nie trawię nazioli (tych prawdziwych, nie wymyśonych), ale to nie znaczy, że dopuszczam lub popieram przestępcze dzialania przeciwko nim, tym bardziej że dotykają one przypadkowe osoby. Nasz spór Przemku dotyczył tylko i wyłacznie tego, że przyjąłes apriorycznie ze dzrzwi Nowakowi pomalowali ludzie z Wieniawskiej, ze zacząłes obrażac osoby z tego srodowiska, które próbowały z Toba dyskutować, w necie, jak równhież osoby z którymi osobiście rozmawiałes w grudniu pod budynkem Tektury. Nazywałes ich publicznie smieciami i bandziorami. Prawda jest taka, ze do momentu przeczenia przez sad prawomocnego wyroku człowiek jest tylko podejrzanym. Ty - wydałes wyrok w przekonaiu że masz świeta rację. I tylko o to mi chodziło. Teraz zas posuwasz sie do tego żeby wmawiac mi moje poparcie dla przestepczych działań srodowiska Antify. Zarzucasz mi cenzurę. Powtarzam raz jeszccze - idx z tym gdzie chcesz, ja nie ma m nic do ukrycia. Wszystko wyjaśnilam i wszystko moge powtórzyc raz jeszcze. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 12:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Jeżeli dla Ciebie usuniecie wpisu zawierającego "Sieg Heil" jest polowaniem na czarownice, to owszem, jest tak jak napisałeś. PS Co to się porobiło. Dla Was jestem zaangażowaną antyfaszystka bo usuwam "Sieg Heil", dla wielu antyfaszystów mogłabym znaleźć sie na tej liście ze wzgledu na moje prywatne przekonania raczej dośc odległe od lewicy ))
Nie chodzi mi o usunięcie wpisu tylko o spotkanie pani prokurator Nowak z "Homo faber" i "Nigdy więcej" w księgarnio-kawiarni "Spółdzielnia" (Boże za komuny były klubo-kawiarnie), do którego podałem link. O ile wiem, to wymienione wyżej "fundacje" są w "Porozumieniu 11 listopada", które zorganizowało nielegalną blokadę "Marszu Niepodległości". Chciałem przypomnieć, że niemiecka antifa też była na "Kolorowej niepodległej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez ja o tym wszystkim wiem. Nie było mnie na tym spotkaniu, nie byłam na blokadzie, nie popierałam zapraszania niemieckich bojówkarzy na blokadę. Tak naprawde to ideologicznie bliżej mi do Marszu Niepodległości niz do blokady, mam tylko mocne zastrzeżenia co do głównego organizatora, jakim jest ONR, która jest - niestety - partia skrajną, mimo ze usiłuje sie wybielic w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż dla mnie sprawa wygląda tak agentka Antify została moderatorem i jaja sobie z ludzi robi... Lublin jak nic... zapominam że cie znałem Agato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę proszę o kontakt
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 13:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator forum gazety powiązany z antifa i prokuraturą. No cudownie, ludziom którzy tak zdecydowali gratuluje poczucia humoru, obiektywizmu oraz dalszego rozwoju wolnych mediów... Mam nadzieje że pani "moderator" nie zinterpretuje tego jako przasłanki antysemickiej tudzież faszystowskiej i pozwoli temu postowi by trwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemciu, znów zapomniałeś łyknąć Prozac... Co do tej zadymy, cała ta antifa jest warta swych przeciwników neonazioli - banda sukinsynów i fanatyków, ze skądinąd pięknych idei robiąca tragifarsę - jeszcze farsę...((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemciu, znów zapomniałeś łyknąć Prozac... Co do tej zadymy, cała ta antifa jest warta swych przeciwników neonazioli - banda sukinsynów i fanatyków, ze skądinąd pięknych idei robiąca tragifarsę - jeszcze farsę...((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu sam sobie łykaj Prozac ja jestem zmęczony po ciężkiej robocie jestem zmęczony radosna działalnością "sfanatyzowanych wolontariuszek" budującą zapewne w ich zamysłach klimat zaufania i praworzadności wkurza mnie głupota szczyli którzy konstruują listy proskrypcyjne glanc pomada pod jakimi hasłami a farsę to sami tworzymy bo był czas kiedy wystarczyło pogrozić paluchem i dziś list proskrypcyjnych by nie było ino nie było komu tego palucha wyciągnąć Prozac na to nie pomoże niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemo masz w podpisie W proteście przeciwko moderatorowi sprzyjajacemu Antifie zawieszam pisanie na forum Dziennika wschodniego. STOP BANDYCTWU postąp jak człowiek honoru i przestań bredzić. Nie dałoby mu się dać dożywotniego bana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)wykradli fb tez mieli w jeden dzien zniszczyc i (...)mialo byc miesiac temu albo i rok
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 21:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Przemku powtorzylam kilka razy ze nie jestem powiazana nijak z Antifa. Wyjasnilam kilka razy wszystko. Tymczasem Ty z uporem maniaka powtarzasz swoje fantasmagorie jako pewnik. Kiedyś możesz mi zacząć wmawiać ze np. jestem zieloną krową, jak sobie tak wymyślisz. @Igor: alez oczywiście, że nie zrobie z Twoim listem niczego zdrożnego. Prosze CVię o jedno - nie wierz w te brednie, które wypisuje Przemek. Kwestie moich powiązan z Antifą wyjasniłam w postach powyższych , wydaje mi się, że wystarczająco. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 22:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnośc tej moderatorki to to samo co ban a jak ktoś jej nie uwierzy to zapewne trafi na listę proskrypcyjna antify
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie banuję, bo nie mam takich uprawnień. Na mój temat wypisuje sie brednie, które prostuje, bo kazdy człowiek ma prawo do obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie... Tych frajerow z antify to trzeba demaskowac i uczyc pokory na ulicy. Prawy prosty jest najlpeszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...