Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Specjalną promocję na ferie MOSiR przygotował także na krytym lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich. W dni powszednie między godz. 8 a 10 godzinna jazda na łyżwach będzie kosztowała złotówkę.
też mi Specjalna Promocja... kilka lat temu jeździłem właśnie na MOSiR na lodowisko i o ile pamiętam właśnie w tych godzinach była ślizgawka za darmo... właśnie w czasie ferii... teraz 1 zł, nie chodzi mi o ten 1 zł bo wiadomo to jest nic ale nie na miano promocji specjalnej gdzie jak widać teraz MOSiR'owi będzie ciężko się obronić skoro mamy ślizgawki zupełnie za darmo... fakt faktem rozmiarowo są mniejsze ale dla początkujących to nie ma różnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ICEMANIA za DARMO ! Przez całe ferie i trochę dłużej zapraszamy na BEZPŁATNĄ naukę jazdy na łyżwach z elementami hokeja. Propozycja jest dla dzieci w wieku 5-10 lat, zajęcia odbywają się we pon. i śr. 15.30 a prawadzą je trenerzy i zawodnicy ligowej druzyny hokejowej LHT Lublin. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do instruktorów, którzy czekają na WAS przy kasach lodowiska chwilę przed zajęciami. Uwaga należy mieć własne łyżwy. Więcej szczegółow na http://www.facebook.com/lublinhockeyteam. Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...