Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Los straganów przy al. Tysiąclecia przesądzony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Hurraaa!!! Wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i BARDZO dobrze !!! Wyczyscić w końcu to badziewie bo wstyd na całą Polskę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu. już dawno powinni byli zrównać to z ziemią. jeszcze jak by zlikwidowali tę paskudną novą, to może jakoś zaczęłoby to wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ja będę papierosy sprzedawał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu ...przy Unii Lubelskiej jest targ z prawdziwego zdarzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci kiczowaci kupcy żarty sobie robią !??!?? Mili kilka lat żeby sie przenieść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno powinni to badziewie zlikwidować !!! Nova i targ do Bazaru następne w kolejce !!!gowno mnie obchodzą sprzedawcy i ich nędzny los !!! Tyle lat było na myślenie o przeprowadzce ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem.... wielkie hallo zeby usunac 10 blaszanych budek... ja pitole... wezcie jakiegos spychacza i zaorajcie to wszystko wpiz........ u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ratusz!!! koniec z Bangladeszem w środku miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu tam kupców: na ruskiej, w hali nova, na targu obok novej, budy wzdłuż tysiąclecia, w podziemiach hali Społem. Czy jakby się wszyscy porozumieli, plus ci spod zamku, to nie można zbudować porządnej, nowoczesnej, kilkupiętrowej hali. W tym samym miejscu, i wszystko zgodnie z planem zagospodarowania. Byłoby estetyczniej, nowocześnie, czysto. I założę się, że do takiej hali przyjeżdżałoby więcej klientów niż do tych bud obecnie. A już wiem, trzeba wydać pieniądze by coś zbudować. Lepiej handlować na chodniku czy trawniku w budzie z dykty. Polski biznes, tfu. Przegracie z każdym, nawet niezachodnim biznesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, właściwa decyzja Ratusza. Takie budki moga stać w miejscu ustronnym, najlepiej na złomowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież hala ma być tylko nie wszystkich stać żeby się tam przenieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE GŁOSOWALIŚCIE NA ŻUKA TO TERAZ BEDZIECIE MIEĆ WIECEJ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH, WIĘCEJ BUSPASÓW, DROZSZE BILETY MPK I WIĘKSZĄ I DROZSZĄ STREFĘ PARKOWANIA. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ SITWIE Z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, koniec Bangladeszu,to był wstyd dla miasta.BRUD ŚMRÓD I DZIADOSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LUDZIE GŁOSOWALIŚCIE NA ŻUKA TO TERAZ BEDZIECIE MIEĆ WIECEJ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH, WIĘCEJ BUSPASÓW, DROZSZE BILETY MPK I WIĘKSZĄ I DROZSZĄ STREFĘ PARKOWANIA. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ SITWIE Z PO.
Ten sam komentarz na Kurierze Lubelskim. Ile Tułajew płaci za takie wypociny? Od posta czy za godzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. W Końcu zlikwidują ten syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b.dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna słuszna decyzja żeby w końcu zlikwidować ten syf. Czas zrobić porządek na podzamczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...