Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Losy górek czechowskich rozstrzygną się po niedzieli. Prezydent złożył projekt studium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2019 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Dziękujemy panie Prezydencie za tą szansę dla nas, naszych dzieci, naszego miasta i tego terenu! Chcemy miejskiej zieleni, terenów rekreacyjnych i nowoczesnych, atrakcyjnych osiedli! Tak dla parku, tak dla Żuka! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tam nie chodzi oprócz tzw obrońców Górek. A może to być teren wszystkich mieszkańców Lublina! Tzw obrońcy robią tam tylko pikiet, blokady i niewiadomą co jeszcze po krzakach cpaja... Może coś tam rośnie? Może coś tam sobie posiali I nie chca tam innych ludzi? To by się zgadzało! A my chcemy parku! Parku dla wszystkich! Uporządkowanego terenu I miejsca do odpoczynku! I zdecydowanie się zgadzamy w zamian zrobić tam też osiedle! To powinien być teren wszystkich, a nie tylko Eko oszolomow! Tak dla parku!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze! Niech będzie Park i osiedle! Skończy się pijaństwo i podpalenia! Całą rodzina i z przyjaciółmi jesteśmy za Parkiem! Brawo Żuk! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się pomysł parku bardzo podoba. Nawet kosztem osiedla. To piękny teren z ogromnym potencjałem i czas najwyższy w końcu coś z nim zrobić, abyśmy wszyscy mogli z niego korzystać, a nie tylko garstka osób. Tak dla parku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że to jedyna słuszna decyzja. Z górkami trzeba coś zrobić, a park jest świetnym pomysłem! A osiedle? Cóż - żyjemy w mieście i jego rozwój jest czymś zupełnie naturalnym. Jestem za parkiem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość stagnacji i wiecznych kłótni! Z górkami trzeba zrobić porządek i dobrze, że w końcu Żuk odważył się za to zabrać. Propozycja tbv o budowie parku w zamian za mieszkaniowke jest świetna opcja dla miasta i jego mieszkancow. Obecnych i przyszłych! To wielki gest i prezent dla Lublina. Ogromna szansa i możliwość na rozwój i lepsze jutro! Jestem za parkiem!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla parku! Chcemy miejsca do wypoczynku i rekreacji! To dobry kompromis i słuszna koncepcja! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dobrze zrobił, mówcie co chcecie, ale to dobre rozwiązanie. Park i osiedle w tym miejscu będzie piękna wizytówką miasta. Tbv i tak by skorzystało z lex developer, więc kompromis daje nam naprawdę dużo, a takiego wielkiego parku chce każdy! Lublin zasługuje na taki park!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szopka. Wszyscy sobie stąd poszli a dewelotrolle sie kompromitują robiąc cyrk. Nawet dziecko się połapie na tą żalosną propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 39 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...