Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W ciąż jednak nie wiadomo gdzie będzie można polecieć z tego lotniska po za dwoma przypadkami a to jest chyba najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnosnie rekrutacji, panuje tam totalny platformerski nepotyzm, a czlowiek z doswiadczeniem nie ma co liczyc na prace, smutna prawda ale tak jest, przekonalam sie na wlasnej skorze. Szykuje juz pismo do ABW, musi sie ktos tym zajac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ patriotka: Nie wszystkim się udaje. Trzeba się pogodzić z porażką. Poprostu są lepsi. A jak już konstrujesz pisemko do ABW to nie ma co się chwalić. Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duron napisał:
W ciąż jednak nie wiadomo gdzie będzie można polecieć z tego lotniska po za dwoma przypadkami a to jest chyba najważniejsze.
Duron ty się ucz /szczególnie ortografii/. Latać bedziesz później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriotka napisał:
odnosnie rekrutacji, panuje tam totalny platformerski nepotyzm, a czlowiek z doswiadczeniem nie ma co liczyc na prace, smutna prawda ale tak jest, przekonalam sie na wlasnej skorze. Szykuje juz pismo do ABW, musi sie ktos tym zajac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
heh ja sie w oglr zastanawiam czy ten kto rekrutował na te stanowiska w ogle czytał wszytkie listy motywacyjne i CV( Gazeta Wyborcza pisała , ze wpłynełao ponad 1500 podan o prace a miejsc ogolem było 10 razy mniej) Ja i kilku znajomych skałdalismy tez( na zupełnie rozne stanowiska).Nikt sie nie dostał, znajomi znajomych tez nie. Może mieliśmy nieodpowiednich znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
An napisał:
Duron ty się ucz /szczególnie ortografii/. Latać bedziesz później.
Bardzo Cie przepraszam skoro Cie uraziłem pozdrawiam Duron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powidłą śliwkowe napisał:
heh ja sie w oglr zastanawiam czy ten kto rekrutował na te stanowiska w ogle czytał wszytkie listy motywacyjne i CV( Gazeta Wyborcza pisała , ze wpłynełao ponad 1500 podan o prace a miejsc ogolem było 10 razy mniej) Ja i kilku znajomych skałdalismy tez( na zupełnie rozne stanowiska).Nikt sie nie dostał, znajomi znajomych tez nie. Może mieliśmy nieodpowiednich znajomych
hmmm.....po prostu nie trzeba było składać listów motywacyjnych i CV tylko wypełnić aplikację na stronie internetowej ....i pewnie dlatego Ty i Twoi znajomi i ich znajomi się nie dostali ...bo oferty przyjmowali tylko przez internet i tylko w trakcie naboru , a nie osobiście oraz ani przed ani po rekrutacji.. a tak po za tym w zakładce portu dotyczącej rekrutacji jest dokładna informacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne Bronisław Komor przyjedzie - jeszcze coś nie wyjdzie, coś sie zepsuje lub zawali??? - to zły omen ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożko! Rusz się kobieto zza biurka i odwiedz teren budowy. Wypisujesz bajki na podstawie fantazji Jankowskiego. Byłem tam dzisiaj ok godz.17. Optymizm w cieący z artykułu mowiąc delikatnie ocno przesadzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ruszy, skoro za płotem ludzie jeszcze mieszkają...... Będą latać jak będzie widno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...