Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin blisko kontraktu za dwa miliony

Utworzony przez f, 21 stycznia 2015 r. o 22:02 Powrót do artykułu
To nie ma już ważniejszych wydatków za nasze publiczne pieniądze niż "promocja regionu" za 2mln zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 " Moja babka całe życie latała i w Świdniku wylądowała , a na lotnisku loda polizała i nigdy nie chorowała . "  Za to hasło cena do negocjacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście chodzi o dofinansowanie z publicznych pieniędzy nierentownego lotniska. Ciekawe - cóż to był za przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszyłem się kiedy powstawało lotnisko. Zawiodłem się.jest teraz bo jest i tyle z niego. Do Edinburgha nie ma tak bardzo wyczekiwanego połączenia. Śmiech. Tworzą połączenie warszawa i zaraz likwidują. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Rzeszów Jasionka Modlin ale nie świdnik... Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak POwska sitwa wygasza rozwój Polski. 2 miliony bezsenownie wydawanych naszych pieniędzy na ogłoszenia o tym, że istnieje takie miasto jak Lublin i że ma lotnisko. I że można sobie polecieć samolotem. No bo kto by w Polsce o tym wiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy do paryża polecimy chyba nigdy brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************  WALENIE   W   GŁUPA   LUBLINIAN ! ********************************************  Czy  Wy  ścierwa (PO) myślicie , źe  Lublinianie  to  głupi  naród .(?) . Czekamy  na  rozliczenie  finanso we  budowy  tego  *bubla*  lotniska .  Ile  to  SET  MILIONOW  pobraliście  z  Naszych  podatków  na  budowe *lotniska* do  którego  Będziecie  dopłacać  MILIONY  z  Naszych  pieniędzy ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż to za przyjemność podpisywania umowy z sobą samym. W takim składzie można by załatwić nie 2 mln, a i 2 mld - tylko co by ludzie gadali. I to jedyny ból w tym raju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wypłaty na znajomych królika: prezesów, zastępców, rad nadzorczych i innych synekur lotniskowych nie zabraknie :) ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i narobiliśmy sobie.Tu promocja tu służby całodobowe,a my na Jackowie to już na pewno oka nie zmrużymy gdy świat się dowie o lubelskimJa wcześniej zaczęłam promować,dałam facetowi z ochrony żeby dali do Edynburga no i teraz się zacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publiczne pieniądze do prywatnych kieszeni.Medota wyłudzania pieniędzy na szwagra.Tak rządzą POmyje i Pomoc Swoim Ludziom..Banery na ogrodzeniu lotnska za 2miliony złotych to ci reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to może być i 20 mln ponieważ od wielu lat z musu płacę na Imperium Brytyjskie i w zasadzie mnie to nie dotyczy.Lotnisko wybudowane to będą latać i tak,a jak Lubelaki dają się buć na kasie to naprawdę ich prywatna sprawa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w jakiś sposób trzeba pokryć te straty lotniska. Ciągłe zwiększanie kapitału założycielskiego do niczego nie prowadzi, więc wymyślono sposób na dotowanie nierentownej własnej spółki. Bravo ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy do paryża polecimy chyba nigdy brak słów...
Jowisz ,od pierwszego marca,na razie lataj z Warszawy i nie zaśmiecaj tu się ważą losy głupoty na wysokim szczeblu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne, jak samorząd pompuje w PKS Wschód dziesiątki milionów złotych żeby autobusy mogły wozić powietrze (o kolei nawet nie wspomnę) to nikt nie protestuje, a jeśli przeznacza 2 miliony na lotnisko to wielka awantura:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfrustrowane PiSuary jak plują jadem  :unsure: szkoda, że tak się nie unosiły jak Hofman kilometrówki pobierał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiałem, czy szukać pracy podczas przerwy zimowej, ale skoro babcia dorzuciła mi 500 zł to mogę przyjąć, że uzyskałem dochód jakbym coś zrobił. Siedzę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co halo? co w tym takiego dziwnego, że lotnisko będzie billboardy rozwieszać albo reklamować województwo na lotnisko Okęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zatrudniac dekoratorow za granica te same pieniadze mozna zachecic lubelskich kibicow do latania  zLublina  hi.hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziesiątki tysięcy ludzi jeździ systematycznie do Holandii.Wciąż nie ma połączenia chociażby z Eindhoven.Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...