Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Loty do Eidhoven (lotnisko WIzz Air) w Holandii są dobrym pomysłem, masa polaków pracuje w Holandii i Belgii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWODZENIA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest w ŚWIDNIKU, a nie Lublinie. Pismaki, nie kradnijcie nam lotniska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Świdnik to gdzie to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo było w 2009 roku w Ciudad Real...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój Boże, jaka konkurencja ! wg prezesa , przewoźnicy ustawiają się w kolejce do lotów do Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudy won.Prosimy o Holandię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny jesteś. Prawie każde miasto ma lotnisko w jakiejś wiosce. Np Rzeszów w Jasionce, Kraków w Balicach, Londyn - Luton albo Stansted i tak dalej.. A Lublin w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik Pany napisał:
Lotnisko jest w ŚWIDNIKU, a nie Lublinie. Pismaki, nie kradnijcie nam lotniska!!!
w jakim świdniku? w mełgwi i wólce lubelskiej. sobon jakson krul bilet dla nierobów w jedną stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja poprosze o loty do Forli/Bologna -Italia! dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o połączenia do Holandii Italli i USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do belgi prosimy loty tu duzo polakow z lubelszczyzny sie znajduja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ prosic to sobie mozecie a loty i tak do modlina was czekaja hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...