Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy pojawi się na budynku podświetlana nazwa portu lotniczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o więcej informacji o autobusach z Zamościa na dzień otwarty 1.12.2012r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, gdyby komunikacja miejska kursowała na stałe LUDZIE, WYKORZYSTAJMY TĘ OKAZJĘ I ZMUŚMY POLITYKÓW DO POROZUMIENIA SIĘ W TEJ SPRAWIE! JA CHCĘ KOMUNIKACJĘ Z LUBLINEM, SZYBSZĄ I TAŃSZĄ NIŻ BUSY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie mogą skorzystać z tej imprezy mieszkańcy Południowego Podlasia,( Radzyń Podlaski, Parczew, Biała Podlaska) tylko mieszkańcy Lubelszczyzny. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na info o autokarach. Kraśnik to większa wieś, ale autokar będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będą samoloty??? Bo niewiem czy zabrać swoje dziecko? Proszę o odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o odpowiedź-jak dojechac komunikacją miejską lub PKSEm z Wilczopola kilkanaści kilometrów w linii prostej od Swidnika. Jestem inwalidą i chciałem zobaczyć nowe lotnisko.kieys pracowałem w WSK /lata 60/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jedno otwarcie miało się odbyć 27-28.10 media podały informacę i na tym się zakończyło. Czy tym razem też takie dni otwarte czekają zainteresowanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Henki, z tym dojazdem to moze byc problem, chyba, ze niedaleko ma Pan do ul. Piaseckiej a pozniej to juz do Swidnika nie powinno byc problemu bo jedzie duz autobusow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinny byc samoloty, to by byla durza atrakcka dla ciecie zobaczycz i usiasci w kabinie pilota. samoloty, samoloty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewer napisał:
powinny byc samoloty, to by byla durza atrakcja dla dzieci zobaczyc i usiasc w kabinie pilota. samoloty, samoloty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.facebook.com/LublinAirport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewer napisał:
powinny byc samoloty, to by byla durza atrakcka dla ciecie zobaczycz i usiasci w kabinie pilota. samoloty, samoloty...
Samolotów nie będzie, bo Port Lotniczy nie posiada statków powietrznych w swojej flocie. Jest to tylko "przystanek" dla linii lotniczych, a nie ich baza, więc nikt nie przyleci specjalnie dla ludzi. Poza tym do samolotu linii lotniczych nikt by nie mógł wejść (bezpieczeństwo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Panie Henki, z tym dojazdem to moze byc problem, chyba, ze niedaleko ma Pan do ul. Piaseckiej a pozniej to juz do Swidnika nie powinno byc problemu bo jedzie duz autobusow
chyba nie wiesz gdzie jest Wilczopole ! do Piaseckiej to może być koło 4 kilometrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wiadomo z skad bedzie odjeżdżał transport z Chełma na lotnisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie może w programie PREZENTACJA USTAWIONEGO PRZETARGU NA VOLVO ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby tak Dreamlinera zaprosić by zrobił Low Pass ... to by była atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japa z tym volvo to fakt medialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Steward napisał:
A jakby tak Dreamlinera zaprosić by zrobił Low Pass ... to by była atrakcja
Tak, Tak. Tak, jestem za i podpisuję się zarówno prawą, jak i lewą ręka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...