Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a dlaczego nie można jechać tym szynobusem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lotnisku będzie można zobaczyć wielką zmarzniętą D_U_P_Ę . Najwazniejsze. że za DARMO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej być motłochem który coś chce zobaczyć niż prymitywem i chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dobrze że jest tam kaplica....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tory położą dopiero w przyszłym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregorek bedzie oprowadzał w ramach wolontariatu i zapraszał do budowy domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trwa eletryfikacja toru a czas zakończenia to 7 grudnia - starta jednego dnai to bardzo duzo przy takim terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojazd tylko spod MOSiR-u, czy i gdzie będzie można wsiąść po drodze? Gdzie znaleźć taką informację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta Bożko wypisuje!? Jakie dwa lata. Port Lotniczy Lublin SA liczy sobie trochę ponad 10 (słownie: dziesięć) lat. Sensowne jest pytanie co robiono przez lat 8. Za co brano ciężką forsę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Sobczak będzie tańczył na rurce? Jeśli tak chętnie przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szynobus dojedzie jak torów nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tory są, sam widziałem dzisiaj o 13 jak wracałem z Mełgwi, specjalnie zajechaliśmu na lotnisko. Brakuje za to trakcji elektrycznej, ale z tego co się orientuję, to szynobusy są spalinowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław napisał:
Tory są, sam widziałem dzisiaj o 13 jak wracałem z Mełgwi, specjalnie zajechaliśmu na lotnisko. Brakuje za to trakcji elektrycznej, ale z tego co się orientuję, to szynobusy są spalinowe.
Dokładnie, szynobusy są spalinowe i już było próbne (testowe) przejazdy. Docelowo ma być trakcja elektryczna i może coś niezłego kupią ... może takie elfy? Ehh, marzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY SZYNOBUS BYŁ ZAMKNIĘTY I OD SRODKA NIE MOŻNA GO BYŁO ZWIEDZIĆ, JAK RÓWNIEŻ NIKT SIĘ NIE REKLAMOWAŁ Z ŻADNYMI ROZKŁADAMI ANI PKP ANI LOTY. TŁUMY LUDZI I NIC WIĘCEJ. NIE WARTO BYŁO JECHAĆ,SZKODA CZASU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko to bardzo duża promocja dla naszego zapomnianego Regionu, urządzone wg nowoczesnych standartów. Przyjezdżający i wyjeżdżający posażerowie korzystający z szynobusa będą mieć dach nad głową przy wsiadaniu i wysiadaniu to też nie jest bez znaczenia. Bardzo dużo miejsc parkingowych. W pobliżu nie ma domów mieszkalnych ani gospodarstw, najbliższe zabudowania to hale WSK. "Ławica" w Poznaniu sasiaduje z ulicą osiadlową domków jednorodzinnych. U nas to lepiej zostało zaplanowane i wykonane. Ludzi było bardzo dużo ale można było zobaczyć ciekawe rzeczy, których nie będzie można zobaczyć gdy lotnislo będzie już uruchomione. Ja tam z mężem byłam, widziałam dużo znajomych, byli ludzie starsi, rodzice z dziećmi a także młodzież. Generalnie jesteśmy za, T i J ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...