Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby artykuł był pełny należy dodać że od 31 marca 2014 r wraca Liverpool. I z trochę podobnej beczki otworzono ofert I etapu postępowania w sprawie s-17 Kurów-granica Województwa + łącznik do mostu w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne do lata zachowają się tylko wyloty do Turcji i Bułgarii, tak jak było w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nia wierzcie oszustom z Itaki w tym roku mieliśmy lecieć dużą grupą  z lotniska w Świdniku i tylko dlatego wykupiliśmy wczasy.Na dwa tyg.przed wylotem przebukowali nas bez słowa sorry.Oszustom chodziło tylko o wykupienie wczasów z góry mieli założone wyloty z Warszawy.Nie dajcie się nabrać w sezonie 2014.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku zmiany miejsca wylotu, klient otrzymuje zwrot wpłaconej kwoty lub zgadza się na wylot z innego miasta. Tak zawsze było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nia wierzcie oszustom z Itaki w tym roku mieliśmy lecieć dużą grupą  z lotniska w Świdniku i tylko dlatego wykupiliśmy wczasy.Na dwa tyg.przed wylotem przebukowali nas bez słowa sorry.Oszustom chodziło tylko o wykupienie wczasów z góry mieli założone wyloty z Warszawy.Nie dajcie się nabrać w sezonie 2014.Pozdrawiam.
A ty myslisz, że ta twoja duża grupa jest tak wielka ze Itace się będzie dla Ciebie ściagać samolot? Najpierw się dowiedz jak działają czartery dopiero krzycz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby artykuł był pełny należy dodać że od 31 marca 2014 r wraca Liverpool. I z trochę podobnej beczki otworzono ofert I etapu postępowania w sprawie s-17 Kurów-granica Województwa + łącznik do mostu w Puławach.
a gdzie tak powiedzieli skąd masz taką informację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pamiętam kot to mówił czy rzecznik czy prezes lotniska jak pojawi się nowa strona lotniska to statystyki miesięczne mogą być dostępne niemal na drugi dzień po zakończeniu miesiąca. Już mija pięć dni, nowa strona a statystyk za październik jak nie było tak nie ma    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nia wierzcie oszustom z Itaki w tym roku mieliśmy lecieć dużą grupą  z lotniska w Świdniku i tylko dlatego wykupiliśmy wczasy.Na dwa tyg.przed wylotem przebukowali nas bez słowa sorry.Oszustom chodziło tylko o wykupienie wczasów z góry mieli założone wyloty z Warszawy.Nie dajcie się nabrać w sezonie 2014.Pozdrawiam.
  Niestety tak samo mnie potraktowano i musiałem lecieć z innego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lotami do Liverpoolu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  kiedy będzie rozszerzana siatka połączeń? Czekam na loty do Edynburga, teraz w zasadzie trzeba turlać się do Krakowa, żeby bezpośrednio dolecieć do stolicy szkocji. Są alternatywy przez Glasgow ale też wyjazdowe - Rzeszów, Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pamiętam kot to mówił czy rzecznik czy prezes lotniskajak pojawi się nowa strona lotniska to statystyki miesięczne mogą być dostępne niemal na drugi dzień po zakończeniu miesiąca. Już mija pięć dni, nowa strona a statystyk za październik jak nie było tak nie ma
Statystyki miesięczne są reklamą Portu Lotniczego.To nie jest tajemnica-wprost przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z połączeniami do Holandii Belgii ?? miały być połąćzenia w przyszłym roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy loty do Bruxeli???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ktoś wreszcie pomyśli o rodakach którzy wyjechali do Szkocji,z lubelszczyzny jest ich tam dośc duża grupa,dlaczego mamy latać z Krakowa czy Warszawy skoro lotnisko jest na miejscu.Sądze że pasażerów była by znacznie duża ilość-rozważcie ten problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam tu dam lotnisko w Lublinie, chyba w Świdniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy loty do Zürich albo Basel ?byloby suppi tylko 4 h z lotem i odprawa i w prawie w domku :) krakow ma polaczenie z Basel to moze  Swidnik-?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...