Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Itaka rezygnuje z lotów do Egiptu

Utworzony przez rafal, 7 października 2012 r. o 15:23 Powrót do artykułu
....i teraz sobie odpowiedzcie jak bardzo jest to biedny region ze nawet loty czarterowe na wakacje się nie opłacają. PRZYKRE TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest ZONK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co rzecznik prasowy bierze pieniądze? Czy aby nie za to aby udzielać informacji prasie. A może wywiadu mają udzielać budowlańcy, ci przynajmniej są w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędza w regionie i tyle. Z Lublina to tylko do roboty, a nie wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, POrwali się z motyką na słońce. Zamiast najpierw zbadać zainteresowanie lotami z Lublina, zbudowali SOBIE lotnisko. Najważniejsze że kasa z UE wyciągnięta i kto miał zarobić zarobił. Teraz już może zarastać chwastami. Palikot swoim bździdełkiem będzie miał teraz wygodniej, zamiast na trawie wyląduje elegancko na asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem jest prostszy, te same wycieczki przy wylocie z Wawy byly o 600 Zl tansze, wiec gdzie tu sens i logika, itaka chciala zarobic na naiwnosci ludzi, myslac ze wylot z lublina z nowego lotniska bedzie trandy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie, co to za rzecznik?? Naszą kasę dostaje i nie raczy odebrać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Airport będzie trendy ... ale tylko dla pracujących za granicą (z naszego wojewodztwa) i odwiedzających rodzinę 1 - 2 max 3 razy w roku ... oraz dla Żydów odwiedzających Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Lublin Airport będzie trendy ... ale tylko dla pracujących za granicą (z naszego wojewodztwa) i odwiedzających rodzinę 1 - 2 max 3 razy w roku ... oraz dla Żydów odwiedzających Majdanek.
To, że mało osób chce wyjeżdżać do Egiptu w listopadzie, grudniu czy styczniu to jeszcze o niczym nie świadczy. W zimie są inne wydatki jak np. święta, a tu się ludziom aż tak nie przelewa by szastać kasą. Ciężko też planować urlop kiedy dzieci mają rok szkolny. Zobaczymy jakie zainteresowanie będzie w wakacje czyli w sezonie urlopowym. Ja (mieszkaniec lublina) często latam turystycznie po Europie i bynajmniej nie w odwiedziny do rodziny:). Do tej pory korzystałem z lotniska w Rzeszowie, rzadziej w Warszawie. Teraz cieszę się, że będę mógł latać prawie spod domu. Mam jedynie nadzieję, że połączeń będzie dużo więcej - zwłaszcza ze stolicami europejskimi (Rzym, Paryż, Praga, Madryt). Myślę, że takich osób jak ja jest mimo wszystko w woj. lubelskim znacznie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem wcześniej, że cały ten szum wokół lotniska oraz rozdmuchane oczekiwania dotyczą wąskiej garstki Lubelaków, kilkudziesięciu tysięcy , do 100 tys. - góra. żadna linia nie wejdzie na lotnisko, jeśli nie będzie kilkaset chętnych na konkretny kierunek tygodniowo. Wszystkim niepoprawnym optymistom , proponującym na forach internetowych egzotyczne kierunki lotów ze Świdnika po Europie i Polsce, proponuję coś na wstrzymanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty turystyczne nie zależą od lotniska, ani od biura turystycznego, tylko od ilości chętnych turystów.Tych zabrakło.Nikt ni chciał ryzykować rezerwacji z nieistniejącego lotniska.W przyszłości to się zmieni.Podobnie miłośnicy kolei postulowali aby uruchomić szynobusy na Roztocze, ale na trasie Zamość Horyniec jeżdziły pojedyncze osoby.Biuro Itaka jest odpowiedzialnym touroperatorem i podejmuje przemyślane decyzje.W sezonie letnim sytuacja zmieni się.Np biuro Alfa Star na luty 2013 przewiduje loty z Jasionki do Egiptu.W lecie mieli loty do Antalii, Heraklionu,Egiptu i Tunezji .Z Lublina stopniowo tez będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazne pytanie,prosze o dociekliwosc! Co sie stalo z zapowiadanymi lotami z i do izraela?? Podobno port lotniczy na przygotowanie ich wydawal pieniadze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi rzeczy.A lubelskie jęczydła już kraczą kraaaa kraaaa.Tylko w tym jesteście dobrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że nikt nie chciał ryzykować bo wiadomo jak to jest z inwestycjami - prawie zawsze są opóźnienia. Jak lotnisko będzie czynne to co innego. Tylko naiwniak zarezerwuje lot na termin zaraz po planowanym odbiorze inwestycji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ludzi każdym kursem będzie latało do Anglii. Bo po kilku miesiącach może się okazać, że lotnisko tutaj w ogóle jest niepotrzebne. Trzeba było budować autostradę do Warszawy za te pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. napisał:
Loty turystyczne nie zależą od lotniska, ani od biura turystycznego, tylko od ilości chętnych turystów.Tych zabrakło.Nikt ni chciał ryzykować rezerwacji z nieistniejącego lotniska.W przyszłości to się zmieni.Podobnie miłośnicy kolei postulowali aby uruchomić szynobusy na Roztocze, ale na trasie Zamość Horyniec jeżdziły pojedyncze osoby.Biuro Itaka jest odpowiedzialnym touroperatorem i podejmuje przemyślane decyzje.W sezonie letnim sytuacja zmieni się.Np biuro Alfa Star na luty 2013 przewiduje loty z Jasionki do Egiptu.W lecie mieli loty do Antalii, Heraklionu,Egiptu i Tunezji .Z Lublina stopniowo tez będą.
Jest w tym racja. My planujemy wylot w lutym, ale nie ryzykujemy kupowaniem wycieczki przed grudniem/styczniem. Jeśli wszystko będzie OK, będziemy latać z Lu zarówno na wycieczki, jak i towarzysko do Anglii. Choć szczerze dziwi mnie tutejsze malkontenctwo. Na wszelki przejaw rozwoju od razu pojawia się protest. Dla nas, pochodzących z zachodniej Polandii jest to ogromny szok. Lotnisko jest niezbędne, tak jak i droga na Wawę jest niezbędna. Trzeba szukać takich rozwiązań, które zapewnią satysfakcjonujące efekty, dadzą ludziom pracę i przyciągną inwestorów. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba robić, a nie narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozak napisał:
Ciekawe ile ludzi każdym kursem będzie latało do Anglii. Bo po kilku miesiącach może się okazać, że lotnisko tutaj w ogóle jest niepotrzebne. Trzeba było budować autostradę do Warszawy za te pieniądze...
Lublinowi jest przede wszystkim potrzebna sprawna komunikacja kolejowa do Warszawy, Krakowa czy Rzeszowa.Transport lotniczy jest potrzebny jako uzupełnienie oferty z zupełnie innym zadaniem.Lotnisko jest potrzebne i połączenia pojawią się.W rejonie dworca PKP jest niezbędne centrum komunikacyjne dla ruchu kolejowego, autobusowego i busowego , a nie kolejny zbędny stadion dla kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać lądowsisko! latać na drzwiach od stodoły! bronek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam osobiście całą rodziną 5osób mieliśmy skorzystać z usług Itaki i nowego lotniska.Mam nawet foldery nowe w domu i czekałem tylko na oficjalne otwarcie lotniska ,żeby robić rezerwacje,bo jakby nie otworzyli,to biuro pewnie by puściło loty z innych miast,a możliwe ,że i z Krakowa a mi to kompletnie nie pasowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
To, że mało osób chce wyjeżdżać do Egiptu w listopadzie, grudniu czy styczniu to jeszcze o niczym nie świadczy. W zimie są inne wydatki jak np. święta, a tu się ludziom aż tak nie przelewa by szastać kasą. Ciężko też planować urlop kiedy dzieci mają rok szkolny. Zobaczymy jakie zainteresowanie będzie w wakacje czyli w sezonie urlopowym. Ja (mieszkaniec lublina) często latam turystycznie po Europie i bynajmniej nie w odwiedziny do rodziny:). Do tej pory korzystałem z lotniska w Rzeszowie, rzadziej w Warszawie. Teraz cieszę się, że będę mógł latać prawie spod domu. Mam jedynie nadzieję, że połączeń będzie dużo więcej - zwłaszcza ze stolicami europejskimi (Rzym, Paryż, Praga, Madryt). Myślę, że takich osób jak ja jest mimo wszystko w woj. lubelskim znacznie więcej.
chłopie jak tak latasz ,to chyba orientujesz się w realiach na rynku lotniczym.Na te loty w ogóle nie masz szans,chyba ,że to będzie paryz 200 km od .Aby coś latało to musi sie to opłacać.Powiedz ile ludzi tygodniowo jest zainteresowanych wylotem do pragi.Tu musi być jakaś linia,która nie lata z warszawy i ludzie będą przyjeżdżac do lublina aby wsiąśc w samolot do madrytu a z tamtąd polecieć dalej. zobacz siatke z rzeszowa.tez mizerna loty do stanów nie wypaliły,Lot zabiera ludzi do warszawy lufthansa do frankfurtu .Z lublina nikt nie zabierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...