Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin. Port kończy negocjacje z kolejnymi liniami

Utworzony przez adamzlublina, 7 stycznia 2013 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Pięknie! I niech mi ktoś powie,że Żuk jest złym prezydentem. Lublin nam rośnie w siłę, w końcu jesteśmy prawdziwym europejskim miastem dzięki lotnisku a ja jestem dumną mieszkanką Lubelszczyny. Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Dajcie loty krajowe i do stolic Europy !!! Chce z żoną wybrać się na weekend do Paryża !!!
Dajcie! Dajcie! Bo ja chcę, bo ja! Linie lotnicze tak nie funkcjonują, a czasy kiedy krzyczało się "dajcie" i "zróbcie" już minęły. Szkoda,że wielu mieszkańcom lubelskiego jeszcze siedzi to w głowach...A jak Ci nie dadzą, to co, obrazisz się? Tylko na kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci przewożnicy Żuka będą stosowali takie ceny z Londynu do Lublina jak stosują, to do Warszawy brytiszem będziemy latali za pół tej stawki a lotnisko szumnie zwane Lublin, podzieli los lotniska Kielce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A loty do Edynburga i Manchesteru kiedy. Polacy w UK i ci w Polsce czekają na nowe połączenia. I koniecznie loty krajowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSIMY O LOTY NA PÓŁNOC UK (GLASGOW, EDYNBURG), ŚRODEK UK (LEEDS, MANCHESTER), CORK W IRLANDII I DO BARCELONY, A TAKŻE LOTY DO MIAST POLSKI ( KRAKÓW, WROCŁAW, SZCZECIN, GDAŃSK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okoliczne buractwotudziez wszelka nowobogacka elyta bedzie latac do Londona, Irlandii oraz na tanie czarterowe wczasy do Egiptu czy Tunezjii. Tanie linie lotnicze nie dadza lotnisku zarobic a klient na lubelskim lotnisku nie wyda grosza bo woli z domu zabrac kanapke i wode. Zreszta lotnsko nie posiada zaplecza gastronomicznego jak przystalo na port XXI wieku w malym europejskim miescie. Moze obywatele z dawnego CCCP zaczna latac czarterowo tak jak to mialo kiedys miejsce na lotnisku Jasionka-Rzeszow. Dziwny styl myslenia maja tzw. politycy , zwlaszcza ci w Polsce wschodniej. Mysla ze gdy region bedzie posiadal lotnisko, 2 McDonaldsy i 20km swiezej asfaltowej 2 pasmowki to wejdzie do Europy .................a niestety to nie tedy droga. 50 lat komunizmu wypaczylo sposob myslenia w kraju nad Wisla i niestety nie da sie tego naprawic w tym pokoleniu. Ale pocieszam ze za 2 pokolenia jest to mozliwe, tak samo jak mozliwe jest nauczenie czlowieka zeby nie dawal lapowek w urzedach u lekarza itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosić to wy możecie. Każde połączenie lotnicze jest otwierane po dokłądnej analizie potencjału danego kierunku. Linie lotnicze nie są głupie. Jak będą widzieć możliwość zarobku, to otworzą kolejne połączenia. A forum dziennika to nie koncert życzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się marzy połączenie lotnicze z waszego Hamburgerowa do Chełma przez Rejowiec ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LCH napisał:
A mi się marzy połączenie lotnicze z waszego Hamburgerowa do Chełma przez Rejowiec ))
A mi się marzy ,żeby Ci ten pusty dekiel zerwało!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie Lufthansa latała do Izraela... widać żydki już przejmują kontrolę... http://www.rynekinfrastruktury.pl/artykul/55/1/swidnik-lufthansa-bedzie-obslugiwac-rejsy-do-izraela.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym widziała loty do EDYNBURGA nie tylko Londyn iOslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos widział ostatnio samolot w Świdniku? Nie ma możliwości rezerwacji biletu do Lublina!!! Czyżby wszystkie połączenia zawieszono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na połączenie z Edynburgiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akiedy do NL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce do szwecji latac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o loty do Madrytu lub Walencji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...