Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No niech Jacuś Sobczak /kłamca/powie skad weźmie resztę na 300 tysięcy. Nigdy nie będzie bo hazardziści z gumo filcowymi zubożyli społeczeństwo.Nie bedzie nawet na pokrycie strat,a trzeba jeszcze kredyt spłacic.O tak rządzą miernoty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poproszę loty do Birmingham :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta konferencja Ryanaira, nie ogłoszono nowych kierunków bo jest ryzyko że będą nieopłacalne, jakoś w Rzeszowie są opłacalne i Ryanair ogłasza nowe, lotów w niedzielę nie likwiduje, są do kilu miejsc, w tygodniu są loty do Hiszpanii, Włoch, Norwegii i i do kilku miast w UK. Eurolotowi opłaca się z Rzeszowa ogłaszać nowe kierunki do Rzymu i Paryża od września i się będzie opłacać, a do Lublina z Gdańska tylko do września bo się nie będzie opłacać. Jeśli Ryanair mówi że za rok ma zamiar obsłużyć w Lublinie tylko 150 tys. pasażerów to świadczy że nie uruchomi nowych połączeń i znowu może nie być w całym roku 300 tys pasażerów. Kiepsko to widię, tylko nie wiem dlaczego w Rzeszowie wszystko się opłaca a w Lublinie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, chemy lotów do Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Ryanair mówi że za rok ma zamiar obsłużyć w Lublinie tylko 150 tys. pasażerów to świadczy że nie uruchomi nowych połączeń i znowu może nie być w całym roku 300 tys pasażerów.
  ... jeśliby nawet w całym 2013 roku zebrało się sprzedanych 300 tysięcy biletów to niczego to nie zmieni.   http://www.rynekinfrastruktury.pl/artykul/drukuj/55/tomasik-mamy-w-polsce-szesc-nierentownych-lotnisk-do-ktorych-wciaz-doplacamy.html   "Lotniska, które odprawiają mniej niż 1 milion pasażerów rocznie, mimo inwestycji samorządów w modernizację i rozbudowę, ponoszą straty.   Próg rentowności podniósł się w ciągu roku do 1,5 mln pasażerów, ponieważ wiele lotnisk funkcjonuje głównie dzięki tanim liniom lotniczym, które przynoszą mniejsze wpływy.   W Polsce mamy (z pominięciem warszawskiego) 5 lotnisk, które na siebie zarabiają. To porty : Krakowie (3,2 mln pasażerów w 2012 roku), Gdańsku (2,9 mln pasażerów), Katowicach (2,6 mln pasażerów), Wrocławiu (2 mln pasażerów), Poznaniu (1,5 mln pasażerów).    Pozostałe 6 lotnisk jest nierentownych."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli nie bedzie doplat do promocji to w nastepnym roku w siatce letniej ryanair zwiekszy oferowanie do Londynu na 6 lotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina i jestem dumny z tego że jest u nas lotnisko pasażerskie , i to tyle z dobrych rzeczy co mam do powiedzenia , bo wkurza mnie bezsensowna konferencja jednej z linii lotniczych która niby się chwali frekwencją a z drugiej strony nie ogłasza nowych kierunków ze względu na możliwą nierentowność g,,,o prawda jak nie spróbują nie zobaczą byliśmy zawsze dyskryminowani i nadal jesteśmy nasi mieszkańcy apelowali o możliwe połączenia do innych państw europy Włochy i inne , a tu co Rzeszów ma zwiększoną ilość lotów do Niemiec i kierunki do Włoch i Francji a my co Eurolot niby nasza Polska linia dała nam połączenie do gdańska niby fajnie polskie morze ale u sąsiadów w Rzeszowie co ogłosili Włochy i niby tam można a u nas co bo my gorsi tak...śmiech na sali powiem jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy nasze lotnisko da radę . nie wiem ile jest prawdy w tych statystykach ale jeśli już obsłużyło się 91 tys. to chyba o czymś świadczy no nie .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te tanie bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak moi poprzednicy - jestem za połączeniem z Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham lub East Midlands może sie doczekamy .Teraz latamy z Rzeszowa.Początki są trudne ale miejmy nadzieje na rozwój.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poniedziałku a nie od poniedziałku. Ta promocja już trwa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak biuro podróży Itaka oferowała loty do Grecji i innych krajów to nie było chętnych i wycofała je, niestety :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej-latalem kilka razy do Lublina z Londynu moja zona takze i siostra rowniez. Samoloty pelniutkie . Pytanie - jaka jest przyczyna tej skromnej ilosci pasazerow? Moze trzeba przelamac monopol tylko dwoch linii niskobudzetowych a takze doinwestowac w lepsze warunki techniczne lotniska bo jesien i zima tuz tuz i znowu beda mgielki i opady sniegu a do Warszawy czy Rzeszowa  nie trzeba latac kupujac lot do naszego ladnego miasta Lublin. Pozdrawim wiernych lubelakow. Siema brejdaki i siory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głownym punktem przyjazdu przedstawicieli Ryanaira do Lublna było poinformowanie opinii publicznej ze maja zamiar wrócić do lotniks Modlin, no i przyniesli tort i niespodzianke dla 50 tys pasazera .. ityle :) Skoro ich loty sa zapełnione powyzej 80% a oni nie ogłaszją nowego połączenia oznacza to tylko jedno : Irlandczycy oczekują, ze port lotniczy lublin bedzie dopłacał do nowych połączeń. Trzeba albo szukać kolejnych linii lotniczych ( co ejst trudne bo ne wierze ze easyjet wejdzie do polski na dobre albo germanwings do lublina)albo liczyć, ze wizzair i eurolot cos zaproponują na jesien. W przeciwnym razie trzeba będzie wybulić hajs dla Irlandczyków, bo oni nawet przy oblozeniu 90% nie bede kwapili się do uruchomienia nowego połączenia.  a co do Birmingham... nie liczyłbym na to. są 4 kierunki na wyspy brytyjskie- obecni przewoznicy nie beda chcieli w tym kierunku isc, co z Niemacami, beneluxem, włochami- to tez emigranckie kierunki a nic nie ma, z jakiej racji miałoby byc 4 połaczenie do UK? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy BRISTOL?? BRISTOL potrzebne polaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...