Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin. Samolot Small Planet znowu opóźniony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Przecież to JAWNA KPINA z Pasażerów. Ta "linia lotnicza" - o ile można tak powiedzieć za nic ma klienta. Wygonić takich z lubelskiego LOTNISKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli Janusze z Krystynami polecieć na wakacje jak biznesmeny, ale żeby tanio było, to mają. Buehehehehehehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka linia nie powinna istniec maja moze z 10 swoich samolotow a ponoc kilka ma problemy to kur..a co same smiecie i bedzie taka historia jak z innymi tanimi liniami jedna katastrofa i juz ich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie stać cebularzy na latanie Lufthansą to mają to za co zapłacili. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie polecę ich samolotem, strach wsiadać do ich maszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna porażka szefa lotniska, odwołać go za słabe kontrakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego mam w du.pie jakieś burgasy. Jak ktoś srra kasa to niech se lata, i nadodatek finansuje islamistów. Ja to pi3rdolę i jadę nad piaseczno. Tanio, bezpiecznie, blisko. I browar tani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...