Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin świętuje 2 mln pasażerów. Ale to był chudy rok Portu Lotniczego Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 06:56 Powrót do artykułu
I od 10ciu lat muszę wraz z rodziną jechać do Warszawy żeby polecieć na wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja też latam ze Stolicy.W tym roku też Samorządy dołożą ze 30 mln do tej chluby -światowego Miasta Lublina.Kosztowny marketing.Kto prywatnie by sie zdobył na taki gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, nie zdradza." Co to jest??? Jakiś prywatny folwark? My chcemy znać na bieżąco, ile płacimy w sumie na utrzymanie tej "dumy Lublina"- brutto oraz z przeliczeniem na 1 PAXa. Kiedyś było to ponoć 70 zł. W tym roku obawiam się, że będzie to już coś koło 200 zł/pax, a po zakończeniu S17 pewno >500. Gdzie leży granica absurdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ponad 200 milionach złotych skumulowanej straty tej spółki prawa handlowego wynik zaiste imponujący, bo każdy pasażer kosztował lubelskich podatników pond 100 złotych i to, pomimo że niektórzy nawet tam nigdy nie byli. Chwilami można odnieść wrażanie, że w erze liczydeł więcej prawdy można było wyczytać jak Dziennik Wschodni wychodził pod tytułem „Sztandar Ludu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopoki z ZSL to tam jeszcze robiom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Radom uruchomią to będzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet ty mendo. Z łamów Kuriera tu się przeniosłeś zarazo. wszyscy mamy bekę z ciebie pierwszy przychlast Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ,ile imprez rocznie sponsoruje lotnisko Lublin -z tego deficytu-dotacji podatników.to chore....Czy jest tam jakiś organ kontrolujący wydatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"12 lip 2016 - ... premier i były szef PSL PAWLAK oraz były poseł tej partii Henryk Smolarz zostali powołani do Rady Nadzorczej spółki Port Lotniczy Lublin w Świdniku." - teraz rozumiecie dlaczego stało się, co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam - liczba lotów i pasażerów. Najważniejsze - że lotnisko ma patrona: "Unię Lubelską". Po skończeniu ekspresówki S17 do Warszawy, lotnisko skończy jak Rzeczpospolita po Unii Lubelskiej. Ale za to patron zostanie. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że na wakacje to raz - tez musze jeździć do Warszawy, chociaż pod nosem mam lotnisko w swoim mieście. Gorzej to że nawet służbowe loty do Frankfurtu nad Menem (raz w 2015 r. udało mi sie polecieć z Lublina) muszę równiez wykonywac z Warszawy, bo Lublin zlikwidował to połaczenie (jak zrosztą większość innych).  Jak na poczatku byłem za naszym lotniskiem tak teraz nie widze sensu jego dalszego utrzymuwania przy tak ograniczonej siatce połaczeń. Smutne to !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że od 12 lipca 2016 Henryk Smolarz był powołany do Rady Nadzorczej spółki Port Lotniczy Lublin w Świdniku ? czy to tylko taki żart ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzucaliscie mnie błotem gdy w 2007 pisałam, że jest to niepotrzebny wydatek i karygodne zniszczenie lasu i całego terenu. To teraz napiszę : " a nie mówiłam  ". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie z ciekawości kliknęlam na statystyki loniska (warto tam zajrzeć) i nie jest tak źle jak dziennikarz pisze. Właściwie, 7 lat działalności, w niektórych miesiącach tylko rok wczesniej był lepiej więc nie wiem skąd ten tragizm. Chyba na zasadzie im gorzej się pisze tym chętniej czytają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do konca się zgodze z Tobą. Bo uważam że lotnisko i wydatki z nim zwiazane są potrzebne i to bardzo (Lotnisko ściagnęło do Lublina i okoli mnóstwo inwestorów) tylko jest po prostu bardzo źle zarządzane. Jak widać po mnie i nie tylko po mnie, ludzie chcą z tąd latać tylko nie mają jak, bo albo połaczenia sie likwiduje, albo ich po rostu nie ma i jedyne co pozostaje to wydawac kasą na wasrszawskim Okęciu.  Naprawdę zamiast tłuc sie samochodem 170 km do warszawy i płacić jeszcz eza parkowanie auta wolałby sie wyspać, pojechać autobyusem czy taxi na lubelskie lotnisko i polecieć z tad. Tym bardziej że dzięki temu zarobili by moi krajanie z Lublina, a nie obcy ludzie z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady z tym pesymizmem, płakać to może Radom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że od 12 lipca 2016 Henryk Smolarz był powołany do Rady Nadzorczej spółki Port Lotniczy Lublin w Świdniku ? czy to tylko taki żart ...
WWW.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/dwoch-nowych-czlonkow-rady-nadzorczej-portu-lotniczego-lublin-54655.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megalomania, zaorać i nie dopłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwilowy dołek - jestem przekonany, że lotnisko z niego wyjdzie szybciej niż się niektórym wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróbelki ćwierkają że za chwilę kolejne połączenia wrócą do Lublina, także ta zła passa długo nie potrwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...