Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj. Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia. Setki milionow .. Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego na co drugim zdjeciu ktos stoi z fajka w reku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale prowizorka Koszmarnie to wygląda. To już markety solidniej budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zobaczyliście kilka zdjęć i już leje się z Was polska żółć. Bo Wam to tak wygląda, Jezu Chryste, co za naród, wszystko na nic, wszystko źle, no Polacy, niestety, ale Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotki się powtarzają: 2 x 30 tych samych ujęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj. Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia. Setki milionow .. Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
Złóż tą ofertę do PL Lublin-Świdnik. A ja z brejdakiem postawiłbym w pół roku drugi Pałac Kultury i Nauki, a co? Ma się ten rozmach w ramach mikrofirm budowlano-montażowych ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko 30 fotografii, pół Lubelszczyzny już się śmieje z tego cudowego rozmnożenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buduja dzień i noc, siedem dni w tygodniu, więc niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko robotnikow tego lotniska nie bedzie powstanie tylko parking dla wipow limuzyny juz so
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wywalaj edek burasie!Jak możesz pisać tu takie idiotyzmy? Jeszcze będzie CI łyso,kiedy otworzą to wspaniałe lotnisko. Brawa dla Budimex,Zeman HDF,Mota-Engil,Wakoz i wszystkich wykonawców naszego lotniska!Tak trzymać! Ja jestem dumny z tego,że już w tym roku odleci z tąd pierwszy samolot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generation_next napisał:
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
Oh, oh .. flustracje to raczej ty wylewasz i zle mnie odbierasz.Tak wiem ze niby krytykuje, a ty widzisz w tym terminalu okno na swiat.Dla mnie tez to dobra wiadomosc ze cos sie dzieje i ze bedzie mozna wyladowac u siebie. Zastanawia mnie tylko czemy wy sie godzicie na te wszystkie rzeczy. ?! Wrzuc sobie RSJ BEAMS na google i zobacz z jakich elementow stalowych sie tutaj buduje te domki i zastanow sie na co ida te drakonskie pieniadze wydawane na ten terminal a moze raczej KURNIK. PS. to ze za autostrady placisz w podatkach, benzynie i na bramce finalnie tez uwazasz OK ? A zapomnialem, przeciez EU doplaca 50% do tych autostrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...