Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Loty Lublin-Gdańsk do 6 października. Wrócą za rok

Utworzony przez Nick, 31 lipca 2013 r. o 14:42 Powrót do artykułu
O jakich 250 zł mówicie, dali kilka biletów, reszta kosztowała 2 razy więcej, ale ciągle będziecie trąbić o 250? Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuj teraz i będziesz miał za 250 zł w dwie strony.. Ja pierdole..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tureckie lotnisko Antalia odprawia w sezonie 100 000 osób. Dziennie.W Lublinie są chętni na przeloty do i z Gdańska. No to zobaczymy się za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, bo chciałem wybrać się w lutym nad Bałtyk. A tak będę musiał tłuć się pociągami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem za 199zł :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tureckie lotnisko Antalia odprawia w sezonie 100 000 osób. Dziennie.W Lublinie są chętni na przeloty do i z Gdańska. No to zobaczymy się za rok.
fizycznie niemozliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystając z okazji, Proszę jeszcze EUROLOT o przeanalizowanie opłacalności połączenia Lublina z Krakowem, niby autem 4 i pół godziny, ale przecież dużo osób naszego regionu tam wyjeżdża, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fizycznie niemożliwe
W roku 2011 odprawiono w Antalii 25 113 635 pasażerów. W Dalamanie 4 miliony w 2012.Lotnisko Okęcie  w 2012 roku odprawiało w czerwcu i lipcu   ponad milion pasażerów  co daje dziennie ponad 35000 pasażerów. W Stambule budowane jest lotnisko  przewidziane na 150 milionów pasażerów rocznie. A zatem możliwe.Mam nadzieję że i Lublin powoli nabierze rozmachu.Jest to nam wszystkim potrzebne.Informacje podałem aby uzmysłowić  miejsce w którym się znajdujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fizycznie niemożliwe
W roku 2011 odprawiono w Antalii 25 113 635 pasażerów. W Dalamanie 4 miliony w 2012.Lotnisko Okęcie  w 2012 roku odprawiało w czerwcu i lipcu   ponad milion pasażerów  co daje dziennie ponad 35000 pasażerów. W Stambule budowane jest lotnisko  przewidziane na 150 milionów pasażerów rocznie. A zatem możliwe.Mam nadzieję że i Lublin powoli nabierze rozmachu.Jest to nam wszystkim potrzebne.Informacje podałem aby uzmysłowić  miejsce w którym się znajdujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystając z okazji, Proszę jeszcze EUROLOT o przeanalizowanie opłacalności połączenia Lublina z Krakowem, niby autem 4 i pół godziny, ale przecież dużo osób naszego regionu tam wyjeżdża, 
To którędy jechałeś. Mi wychodzi 3h 30 minut autem trasą 79 jadąc normalnie bez szaleństw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to śmieszne tłumaczenie eurolotu że niby to sukces a zarazem obawa , jak jest takie wypełnienie samolotu prawie 100 % i tylko 2 loty w tygodniu to w zimie na pewno znalazłoby si e te kilkadziesiąt osób tygodniowo które skorzystałyby z tego połączenia może jedynie można by było zmienić dni lotu.  Ewentualnie trzeba było dogadać się z samorządem aby w przypadku naprawę małego wypełnienia dołożył te kilkaset złotych do danego lotu.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eurolot od dawna mówił o wymianie floty z paliwożernych ATR na Bombardiery. Na koniec tego roku Eurolot miałby pojedyńcze maszyny do obsługi linii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem są chętni bilety się sprzedają to zamykamy... Nie powinno być odwrotnie? Polska to dziwny kraj.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste wynika z tego, że EUROLOT to taka firma gdzie przy 97,7% wypełnieniu samolotów połączenia są nierentowne :) Wow jestem pod wrażeniem, a może niech ładują pod korek i pakują 195,4%...?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste wynika z tego, że EUROLOT to taka firma gdzie przy 97,7% wypełnieniu samolotów połączenia są nierentowne :) Wow jestem pod wrażeniem, a może niech ładują pod korek i pakują 195,4%...?
oni chca doplat nawet przy 100 %wypelnienia samolotu, widać loty są nierentowne gdy samolot jest pelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...