Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak ktoś zadał sobie trud przeczytania budżetu Lublina na 2016 r. to wie, że miasto nie zakłada w nim dochodów ze sprzedazy LPEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga znowu wietrzy aferę. A jak nie ma to co ? To się zrobo ! Ot PAN Smaga PIS arz cieplutko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż patrzeć ja będzie w tv republika lub trwam. Widzę i nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk odczep się od LPEC! Spółka zarabia na siebie i może przynosić rozsądne zyski gminie! Po sprzedaży ceny ciepła pójdą drastycznie w górę, tak jak w niektórych miastach, w których sprzedano firmy ciepłownicze! Stracimy my, mieszkańcy Lublina! Za takie praktyki powinno się wyrzucać nie tylko Prezydenta Miasta, ale także całą rade gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, to skarb państwa. Próba zamachu na lublin. Wszystkich sposobów użyją. Smutne ale prawdziwe :-(
Jezu kochane, to normalne, że różne firmy badają lokalne rynki, mają to zapisane w swoich strategiach, szukają potencjalnych inwestycji, to nie oznacza od razu, ze dojdzie do transakcji sianie paniki. Jak już to bym się bał że PiS bo PGNiG to skarb państwa jak się nie mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać że skarb państwa to Rząd , a rząd to PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś zadał sobie trud przeczytania budżetu Lublina na 2016 r. to wie, że miasto nie zakłada w nim dochodów ze sprzedazy LPEC
Budżet naszego miasta jest każdego roku kilka razy nowelizowany.   Jak ktoś sobie zada trud analizy działań podjętych przed zmianą formy prawnej LPEC, to będzie wiedział, że chodziło o to, co teraz czytamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie żuk szuka miejsca dla ciebie jak go wywalili z gazo portu, a w Lublinie razem z Grochowskim już nie raz omawiali różne sprawy miedzy innymi spalarnie itp!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY kto choć trochę zna się na tego typu transakcjach wie, że sprzedaż akcji spółek takich jak LPEC nie odbywa się na zasadzie "kto się akurat zgłosi", ale wymaga procedury publicznej, skierowanej do wszystkich potencjalnych inwestorów. Pierwszym krokiem w ogóle jest zgoda Rady Miasta na sprzedaż. Rada Miasta Lublin nie zajmowała się uchwałą o zgodzie, nikt nie kierował i nie kieruje do takich uchwał. Wszystko jet jawne i Panowie z PiS co opluwają doskonale o tym wiedzą. Robienie zadymy i sianie paniki, to jeden cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego, żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.- Jedną, szefie.- Co?! Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.Szefa zatkało.- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysiecy? Na Boga, co pan sprzedał?!- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę.Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje.Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową.Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!- On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu, to może pojechałby przynajmniej na ryby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodociągi, czy ciepłownictwo powinny zostać własnością społeczeństwa jest monopolista bez żadnej konkurencji kura znosząca złote jaja na wieki wieków. Nie dziwię się że cwaniaczki chcą to przejąć ale mieszkańcy Lublina na to nie pozwolą bo stracili by na tym bardzo dużo, w razie co będą protesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ZIDIOCIAŁYCH PISIORÓW KTÓRE SIĘ WPISAŁY POD TYM ARTYKUŁEM: TAK TO WINA ŻUKA ŻE POJAWIŁA SIĘ FIRMA KTÓRA WYRAŻA WSTĘPNE ZAINTERESOWANIE KUPNEM SPÓŁKI LPEC. BO PRZECIEŻ POWINIEN STAĆ NA WJEŹDZIE DO LUBLINA I ZATRZYMAĆ SAMOCHÓD Z PRZEDSTAWICIELAMI PGNIG TERMIKA TAK BY NIE MOGLI SIĘ DOSTAĆ DO MIASTA A TYM SAMYM PRZEDSTAWIĆ ZWIĄZKOWCOM SWOJEJ OFERTY. PUKNIJCIE SIĘ W ŁEB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tego co wiem a jest to chyba istotne LPEC nie jest inicjatorem takich spotkań. Spotkanie PGNiG Termika w Lublinie odbyło na prośbę firmy, to ona chciała się spotkać ze związkowcami. Spotkanie trwało 45 min, było w zasadzie prezentacją ich strategii. Także co? Pretensje do związkowców trzeba mieć czy co?
  TO WINA TUSKA TFU ŻUKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł tendencyjny, niestety :-( bo to nie pierwsza firma, która mówi o swoim potencjalnym zainteresowaniu LPECem, niedawno o takim zainteresowaniu mówiła inna spółka skarbu państwa - PGE.
  marny gryzipiórek to i marny artykuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vattenfall Heat Poland nie jest żadną polską spółką. jest nadal spółka pod kontrolą Szwedów. Dodawanie do nazwy Poland jest tylko sztuczką werbalną aby sądzic iz jest to polski podmiot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Związkowcy. Zróbcie wszystko aby do sprzedaży nie doszło. Nawet jeśli podpiszecie jakiś pakiet socjalny to i tak na tym stracą pracownicy. Ceny energii dla miasta raczej nie wzrosną bo, na szczęście istnieje jeszcze URE.  Wiem to na przykładzie elektrociepłowni w Świdniku, której właścicielem jest aktualnie francuska Veolia. Zatrudnienie spadło tam o 60% a zarobki realne są poniżej średniej w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Paweł Janulewicz na jednym z portali społecznościowych skomentował to następująco "Wszystkie podmioty zaspokajające zbiorowe potrzeby wspólnoty (mieszkańców miasta) powinny być non profit (nie nastawione na zysk), tylko to gwarantuje mieszkańcom dobre warunki życia w danej miejscowości. Prywatyzacja powoduje, że właściciele chcą mieć korzyść (zysk) z zainwestowanych pieniędzy - a to powoduje podnoszenie cen oferowanych usług." Ps. szukajcie na FB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co z Tym wiecznym Prezesem co POległ na węglu i wrócił jak syn marnotrawny do Koziego Grodu na z góry upatrzone ( czytaj przygotowane przez Łysonia ) miejsce. Pójdzie w odstawkę czy zostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla sprzedaży LPEC monopoliście! To będzie oznaczać OGROMNE podwyżki cen i ZWOLNIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...